Piotr Tyszkiewicz Dorotowo 3 E: Oj, jak ja tego nie lubię!

Kiedyś furorę zrobiło powiedzenie ''Pic na wodę fotomontaż''. Właśnie na Olsztyn.com.pl przeczytałem, że Olsztyn będzie gościł siatkarzy plażowych.

Grand Slam - tak nazywa się ta impreza... Czytam i śmieję się i ten pic na wodę fotomontaż trzyma mnie mocno.

Z artykułu dowiaduję się, że poprzednia edycja była sporym sukcesem. Cytuję: - Przyznawali (władze FIBV) choćby, że dawno nie było tak świetnie skonstruowanego stadionu bez naruszenia ukształtowania terenu i infrastruktury. :) Oj jak miło:)

Co jeszcze dowiedziałem się z artykułu? Otóż bardzo ważne słowa wypowiedział gospodarz nr 1 miasta Olsztyn prezydent Piotr Grzymowicz. Cytuję:

- Nie mam wątpliwości, że podołamy organizacji tego turnieju - zapewnia prezydent Olsztyna, Piotr Grzymowicz. - Nas cieszy także to, że wiele osób, które w poprzednim roku przyjechały do naszego miasta, miały okazję skorzystać z bogatej oferty. W tym roku powinno być jeszcze ciekawiej.

Jestem przekonany, że będzie ciekawiej. Będzie także na bogato. Przecież musi być na bogato, skoro na tysiące dzieci szkolone przez olsztyńskie kluby piłkarskie Pan Prezydent i Radni miasta Olsztyn wydają z naszych podatków mniej niż na kilka godzin show w piaskownicy.

I tutaj żarty się kończą! Jakim gospodarzem Olsztyna jest Pan prezydent Piotr Grzymowicz? Na to pytanie niech odpowiedzą sobie sami rodzice tysięcy dzieci uprawiających sport w Olsztynie.

Czy takiego chcecie gospodarza, który tani PR przedkłada nad dobro olsztyńskich dzieci? Tak, te zabiedzone dzieciaki biegające po gumowiskach i klepiskach, to powinien być wyrzut sumienia picera od fotomontażu.

I niech chwalą Pana prezesi FIBV za infrastrukturę. Niech turniej ożywi Olsztyn i niech wreszcie będzie promocją siatkówki. Niech lokalne hotele i gastronomia zaliczą zyski na sprzedaży kiełbasy i piwa. Niech nawet pokażą tę imprezę w Eurosport! Nawet wówczas nie zmienię zdania, że jest Pan żałosnym prezydentem miasta, mającym w dużym poważaniu harmonijny, prawidłowy rozwój następnego pokolenia olsztynian.

I dopóty wydatki na dzieci i młodzież oraz na bazę treningową dla naszych dzieci wielokrotnie nie będą większe od wydatków na beach eventy dopóty ja nie zmienię o Panu prezydencie Piotrze Grzymowiczu zdania.

Swoją drogą zapraszam na turniej Grand Slam. Konstrukcje trybun są OK, a może przemówi sam Prezydent Olsztyna?

Ja w tym czasie pójdę do katedry św. Jakuba w Olsztynie. Przecież wyraźnie widać, że Ktoś kogoś tutaj opuścił...

 

Pośrednik transakcyjny,
footballidea.pl Doszkalanie Indywidualne dla Talentów na bazie własnego programu i boiska w Dorotowie.
mail:
biuro@piotrtyszkiewiczteam.pl
tel. 609 184 000
http://footballidea.pl/pracuj-z-teamem,13.html

Komentarze (25)

Dodaj swój komentarz

  • Znawca 2016-04-05 17:28:26 82.139.*.*
    Brawo Panie Piotrze wielkie brawo.
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 6 2
  • Paweł. 2016-04-05 07:24:24 88.156.*.*
    Być może ma Pan rację, ale tyle jest sarkazmu i braku profesjonalizmu w Pańskiej wypowiedzi... Aż chce się podsumować, że to Pana chyba ktoś opuścił Panie Piotrze. Pozdrawiam!
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 5 13