gość 4 godziny temu 83.7.*.*
Gdyby mało było nieudolności i kolesiostwa, których nie brak było przed pandemią, teraz dochodzą jeszcze absurdalne procedury odcinania personelu po potencjalnym kontakcie z zarażonym. Wyobrażacie sobie, jak tragiczne w skutkach jest np. zablokowanie karetek obsługujących cały Ursynów (wiele miast jest znacznie mniejszych niż ta jedna dzielnica!) na dobę? Albo gdy człowiek Z ZAWAŁEM jeździ kilka godzin od szpitala do szpitala, bo COVID ważniejszy, niż jego życie?
Teraz pomnóżmy taką tragedię przez ilość podobnych przypadków w ciągu 2 lat w całym kraju… DRAMAT.

Ile osób przez to umrze? Kto za to odpowie?
https://bialczynski.pl/2021/09/27/ratownik-medyczny-pokazuje-jak-ogromna-jest-skala-kryzysu-w-ochronie-zdrowia-w-jakiej-patologii-funkcjonujemy-przy-okazji-covidu/
gość 2 godziny temu 83.7.*.*
Przemowa do niemieckiej policji i wojska. Polskie tłumaczenie.
https://www.youtube.com/watch?v=vam9DdKD9Eg&ab_channel=ZygfrydCiupka
Nunzia Alessandra Schilirò – wysoki rangą urzędnik policji rzymskiej: «Nieposłuszeństwo obywatelskie jest świętym obowiązkiem, gdy państwo staje się despotyczne»
https://babylonianempire.wordpress.com/2021/09/25/nunzia-alessandra-schiliro-wysoki-ranga-urzednik-policji-rzymskiej-nieposluszenstwo-obywatelskie-jest-swietym-obowiazkiem-gdy-panstwo-staje-sie-despotyczne/
gość 9 godzin temu 51.38.*.*
gość 9 godzin temu 51.38.*.*
AnimeFan 19 godzin temu 79.191.*.*
Yeti 19 godzin temu 77.115.*.*
Wstyd Olsztyniacy wstyd 24 godzin temu 77.111.*.*
 
Jak można popierać Ośmiorniczki?! Ale na szczęście Dobra Zmiana w kańcu zwycięży i tu, i wtedy będzie nastanie porządmy rozwój.

gość 2 godziny temu 83.7.*.*
 
lol 7 godzin temu 83.15.*.*
@Wstyd Olsztyniacy wstyd:  Na niebiesko zaznaczone jest tępe i zacofane społeczeństwo Polski tzw" Ciemnogród katolicki" 
Edek 21 godzin temu 77.115.*.*
@Wstyd Olsztyniacy wstyd:  Tu NIGDY a te PIS wykresy i mapki to wiesz gdzie 🚽👈
kredka 22 godzin temu 5.172.*.*
@Wstyd Olsztyniacy wstyd:  Że niby ściana wschodnia powinna się trzymać razem? Olsztyn nie chce być zaliczany do dziadów!
wujek Wladek 23 godzin temu 95.160.*.*
@Wstyd Olsztyniacy wstyd:  Bez obaw, przyjdzie dzień, że i Olsztyn przywita Naczelnika Państwa chlebem i solą z pocałowaniem rączki ;-)
gość 2 dni temu 83.7.*.*
gość 2 dni temu 83.7.*.*
Przerażające zestawienie materiałów medialnych i wypowiedzi najważniejszych polityków z faszystowskiej Australii i Nowej Zelandii + Trochę prawdy na temat oporu społecznego w Australii.
gość 2 dni temu 83.7.*.*
Jak media i rządy piorą ludziom mózgi – cz.1 (Australia i Nowa Zelandia – napisy PL) https://www.bitchute.com/video/vmUE6D0I3kss/
Czy w Australii rozpoczęła się antypandemiczna rewolucja?Nie ma chyba kraju na świecie gdzie korona-terror został rozkręcony bardziej niż w Australii. Lista absurdów pandemicznych jakie pojawiają się na antypodach nie ma końca, a poziom zamordyzmu jest tak wielki, że przynosi skojarzenia z czasami nazistowskimi. Totalitarna pandemiczna władza w Australii dokręca śrubę od dwóch lat i wydawało się, że nie ma końca represjom. Jednak przebrała się miarka i ogłoszony przymus szczepień spowodował powstanie ludzi nazywanych w mediach „pracownikami budowlanymi”.
Nie jest dużą przesada stwierdzenie, że Australia powróciła do swojej pierwotnej roli – wielkiego więzienia. Rządzący nakazali ludziom zamknąć się w domach i nie rozmawiać nawet z sąsiadami aby nie zarazić się modnym przeziębieniem wirusowym. Australijczycy znosili te wszystkie fanaberie zadziwiająco długo a inne rządy o totalitarnych zapędach obserwują Australię dokładnie, aby przekonać się jak jeszcze może pognębić obywateli.Niektórzy twierdzą, że dzisiejsza Australia zaczyna wyglądać jak film SF klasy B. Inni dodają, że to nie przypadek, iż to tam rozgrywała się fabuła filmu katastroficznego „Mad Max”. Rzeczywiście kraj ten jest prymusem w pandemicznej paranoi. Niemal od dwóch lat trwa tam lockdown. Wprowadzono też zakaz przemieszczania się. Na porządku dziennym są już aresztowania za brak maseczki. Nie da się też przejechać ze stanu do stanu. Na dodatek rząd prowadzi stały nasłuch wypowiedzi obywateli w sieciach społecznościowych i jeśli ktoś pisze rzeczy niewłaściwe, albo dołącza się do organizacji protestów, to może zostać odwiedzony rano przez smutnych panów z policją i wyjechać z nimi w kajdankach.
Terror państwowy jaki zastosowały australijskie władze jest niesamowity i cały czas dochodzi do eskalacji bestialskich zachowań ze strony policji i służb. Internet obiegają nagrania brutalnych aresztowań, wyrywania dziecka matce, obrazki te nieprzyjemnie przypominają to, co działo się na ulicach europejskich miast w czasie II wojny światowej. Australijczycy jednak jakoś to znosili, ale do czasu.Czarę goryczy przepełnił przymus szczepień ogłaszany sukcesywnie w kolejnych branżach. Wspomniani robotnicy budowlani rozpoczęli antycovidowe powstanie blokując autostradę oraz maszerując na Melbourne. Stało się to po tym, gdy nakazano zamknięcie placów budowy na dwa tygodnie. Władze próbowały ich zmusić do podporządkowania się i wstrzyknięcia eksperymentalnej szczepionki przeciw Covid-19. Do nich zaczęli przyłączać się kolejni obywatele i powstał wielki ruch protestu – wręcz rewolucja.

Australijskie władze na ową rewolucję zareagowały w sposób typowy dla totalitarnych reżimów. Po prostu na protestujących wysłano siły policyjne, które jednak nie radziły sobie z tłumem. Co więcej w kilku przypadkach policjanci z bijących zmienili się w bitych. Starcia były momentami bardzo brutalne. Skończyło się na tym, że w kolejnych starciach policjanci strzelali w plecy do protestujących ludzi, którzy starali się uciekać!Media w Australii otrzymały zakaz używania śmigłowców i dronów do filmowania protestów i demonstracji. Reżim rządzący Australią nie chce stymulować protestów pokazując ich masowość. Zamiast tego w telewizji deprecjonuje się protesty i demonizuje się demonstrantów przedstawiając ich w najgorszym świetle. Zresztą te techniki znamy doskonale również z Polski, chociażby w kontekście Marszu Niepodległości.
Wczoraj okazało się, że w stanie Victoria odcięto Internet. To dowód na powagę sytuacji. Internet odegrał wielką rolę w powodzeniu rewolucji w ramach Arabskiej Wiosny i jego ograniczenie ma zapewne na celu utrudnienie organizowania się protestujących. Czy australijska antycovidowa rewolucja ma szansę na powodzenie? Powinniśmy trzymać kciuki za Australijczyków, bo jeśli oni polegną, za chwilę będzie to czekało nas wszystkich.

https://bialczynski.pl/2021/09/25/cezary-graf-odwrocenie-piramidy-plandemicznej-piramidy-zla-zjednoczenie-jest-sila-podzialy-slaboscia/#more-123968
Nikt wazny 2 dni temu 37.248.*.*
AnimeFan 3 dni temu 79.191.*.*
Noi 2 dni temu 37.248.*.*
@AnimeFan:  co to za ukraiński gówno 💩
cale zycie oszukiwani na reszcie w sklepie 3 dni temu 95.160.*.*
cale zycie oszukiwani na reszcie w sklepie 2 dni temu 95.160.*.*
@tyuigyti:  Przecież to jasne, że jak dzieli się przez Ziobrę to wtedy ładnie wychodzi Szydło z worka. Co w tym dziwnego?
tyuigyti 3 dni temu 178.36.*.*
@cale zycie oszukiwani na reszcie w sklepie:  Dlaczego dzielisz przez Ziobrę.
cale zycie oszukiwani na reszcie w sklepie 3 dni temu 95.160.*.*
@Wyksztalcony:  Zgadza się, podobnie jak reszta inteligentów po wieczorówce, nie potrafiących wyłuskać banalnego sarkazmu...
Wyksztalcony 3 dni temu 79.191.*.*
@cale zycie oszukiwani na reszcie w sklepie:  I ludzie wstawiający takie obrazki mają prawa wyborcze...
gość 3 dni temu 51.38.*.*
gość 3 dni temu 83.7.*.*

"Szczepionka" Moderny została zaprojektowana w 2 dni w styczniu 2020 roku i jest pierwszym produktem medycznym tej nowej firmy (start-up). 
Akwizytorzy o tym nie wspominali??
Business Insider
Moderna’s groundbreaking coronavirus vaccine was designed in just 2 days
https://www.businessinsider.com/moderna-designed-coronavirus-vaccine-in-2-days-2020-11

Tymczasem w Uttar Pradesh zdrowy rozsądek odniósł zwycięstwo:
https://www.thegatewaypundit.com/2021/09/huge-uttar-pradesh-india-announces-state-covid-19-free-proving-effectiveness-deworming-drug-ivermectin/
Być może jak niektórzy twierdzą gdy człowiek pozbędzie się pasożytów, to radzi sobie ze wszystkimi infekcjami, ale na jedno wychodzi. W tym stanie żyje ponad 230 milionów ludzi i poradzili sobie ze „straszną” zarazą tanim lekiem.
gość 3 dni temu 83.7.*.*
Wiadomość numer 3 (kojarząca się wprost z typowym „gotowaniem żaby na wolnym ogniu”) jest skierowana przede wszystkim do Naszych Ukochanych Naiwnych Współobywateli, którym wmawiano jak w Żyda Chorobę, że foliarze mówiący od półtora roku o tym, że „szczepienia na covid” będą się odbywać systematycznie każdego roku dotąd dokąd będziesz JESZCZE PO NICH WCIĄŻ ŻYŁ, BEZ PRZERWY AŻ NIE ZDECHNIESZ – TO TYLKO FOLIARSKA WYSSANA Z PALCA TEORIA SPISKOWA!

Jak to się zatem dzieje, że wymarzony cel koncernów Big Pharmy zrealizował się właśnie w Polsce? Nie w Chorwacji, która trzecią dawką już nie zamierza nikogo szczepić? Nie w Wielkiej Brytanii, która też tego zaniechała???Polska rzeczywiście przypomina dzisiaj Nowy Izrael, jest bardziej „rabińska” a raczej rabska (rab – po rosyjsku sługus) niż sam Główny Rabin – Wielki Brat Polskich Rabów z Wall Street!
Skala korupcji w POLSCE JEST ZASTRASZAJĄCA, A SŁUGUSY BANKSTERKI ŚWIATOWEJ WRĘCZ PRZEŚCIGAJĄ SIĘ W WŁAŻENIU BIG PHARMIE DO D….,  PO TO ŻEBY ZAROBIĆ SWOICH 30 SREBRNIKÓW.
Mają przy tym gębę pełną Boga, demokracji, chrześcijańskich zasad, dobra narodowego, patriotyzmu, niezależności od Brulkselki i Moskwy oraz innych pierdół, którymi karmią ufny Naród Polski – wyborców, którzy uwierzyli w ich wyborcze hasła.
Do czasu panie i panowie Rabino-Rabki! Do czasu. Tylko skrajna bezczelność i zadufanie w sobie partyjniaków z PISu może pozwalać myśleć im, i komukolwiek kto Polską rządzi, że za swoją butę i pychę, za to że sprzeniewierzył się własnemu głównemu hasłu wyborczemu, w tym wypadku -„Słuchamy Polaków i robimy to co Polacy nam każą!” pozostanie w Naszej Umiłowanej Ojczyźnie BEZKARNY.
Oczywiście o konieczności szczepienia się do końca życia preparatami genetycznymi nie trąbi TVP ani TVN, ani POLSAT tylko niszowa , prawie przez nikogo nie czytana PAP -Nauka w Polsce.”https://bialczynski.pl/2021/09/24/cep-dr-piotr-rubas-braun-nie-musi-przepraszac-przyczyny-upadku-rzeczypospolitej-bezkarnosc-zbrodniarzy/
gość 3 dni temu 83.7.*.*
https://bialczynski.pl/wp-content/uploads/2021/09/242165835_239548268180659_1102895477074148223_n.jpg
Grazyna Wakcyna 3 dni temu 31.60.*.*
Grazyna Wakcyna 3 dni temu 31.60.*.*
gość 3 dni temu 83.7.*.*
gość 3 dni temu 83.7.*.*
Dr. Inż Wojciech Jan Karwowski
gość 3 dni temu 83.7.*.*
"Publikuję ten wykład ponieważ firmom realizującym programy medycyny tzw bio-elektronicznej społeczeństwo powinno się bardzo uważnie przyglądać i kontrolować poprzez organy państwa to co z tych firm jest wprowadzane do obiegu społecznego.Obowiązkiem państwa jest informowanie społeczeństwa o możliwych negatywnych skutkach technologii wprowadzanych w powszechne użycie, a nie ukrywanie ewentualnych negatywnych skutków tychże technologii przed społeczeństwem.

Państwo, które nie realizuje tego swojego podstawowego obowiązku jest nam do niczego niepotrzebne – staje się bezmyślnym powielaczem  wdrażanych przez prywatne firmy technologii i do tego ustanawia opacznie rozumiane prawo, które staje się prawem antyspołecznym będąc jednocześnie prawem prokorporacyjnym. Takie działanie wypacza sens istnienia państwa – pozbawia on o samo siebie funkcji do których zostało powołane przez obywateli i przekazuje te funkcje korporacjom, które w przypadku Polski są dodatkowo korporacjami OBCYMI, niepolskimi.
Skutki tej dysfunkcjonalności państwa obserwujemy obecnie w związku ze „szczepionkami covid-19 „, kiedy państwo polskie wyzbyło się jakichkolwiek funkcji kontrolnych nad wprowadzanym na masową skalę produktem, oddając tę kontro0lę obcym korporacjom i obcym instytucjom kontrolnym zdrowia i obrotu farmaceutykami UE. Państwo Polskie obecnie nie kontroluje wprowadzonych do masowego obiegu produktu medycznego którego skutki użycia mogą być nieobliczalne i długoterminowe, a przede wszystkim negatywne dla następnych populacji naszego NARODU. Czy będą negatywne czy nie – tego nie wiemy – Rząd POLSKI tego nie wie, nie kontroluje tego, nie bada, robi wręcz wszystko aby kontrola tego produktu byłą niemożliwa.Rząd PIS, rząd Morawieckiego jest zatem rządem w istocie ANTYPOLSKIM niezależnie od tego co deklaruje werbalnie."
AnimeFan 4 dni temu 79.191.*.*
TY 3 dni temu 77.115.*.*
@AnimeFan:  Co to za pedalstwo ?
gość 4 dni temu 87.118.*.*
anty-retusz 3 dni temu 95.160.*.*
@gość:  A może by tak dodał kolega zdjęcie bez kilograma tapety na facjacie. Żeby wszystkie pory i zmarszczki było widać.Tekst pogrubiony
Warmiak 4 dni temu 188.146.*.*
@gość: A ja lubię, gdy kobieta ma małe piersi, mieszczą się w otwartych dłoniach i tak przyjemnie je pieścić, widzieć Jej uśmiech...
gość 4 dni temu 83.7.*.*
gość 3 dni temu 83.7.*.*
„Trzynaście pielęgniarek z kardiologii zwolnionych dyscyplinarnie. Szpital zawiadamia prokuraturę. Do siedleckiej prokuratury wpłynęło zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez kilkanaście pielęgniarek z oddziału kardiologicznego w siedleckim szpitalu wojewódzkim. Ma ono polegać na ingerencji w dokumentację medyczną pacjentów. Celem antydatowanych wpisów miało być uzyskanie dodatku covidowego, który wynosi aż 100% pensji.”
gość 4 dni temu 5.184.*.*
@gość:  Bardzo dobrze zrobiony materiał, dzięki!
AnimeFan 5 dni temu 79.191.*.*
Takie sobie zrobię oklejenie kiedyś :PPPP
Ojciec 4 dni temu 94.254.*.*
@AnimeFan:  Na łbie se tak zrób 
Wojska Polskiego 5 dni temu 79.191.*.*
@NOL Z WYBORU:  @NO: Dlaczego Pan unika z nami kontaktu?
NOL Z WYBORU 5 dni temu 37.120.*.*
@AnimeFan:  Pederaści to oglądają. Wara od dzieci pedofilu
NO 5 dni temu 77.115.*.*
@AnimeFan:  Wara od dzieci pedofilu!
gość 5 dni temu 51.38.*.*
Części samochodowe - Ucando.pl