Zamiast autostrady, droga szutrowa do III ligi. Tylko remis Stomilu w Lidzbarku Warmińskim [ZDJĘCIA, WIDEO]
Piłkarze Stomilu Olsztyn tylko zremisowali w Lidzbarku Warmińskim z miejscową Polonią. Gospodarze są na dobrej drodze do wygrania IV ligi. Olsztynianie najprawdopodobniej zagrają w barażach o III ligę.






