Wybory Miss w Galerii Warmińskiej!

Wybory Miss w Galerii Warmińskiej!
Fot. Galeria Warmińska

Galeria Warmińska zaprasza na regionalny finał konkursu Miss Polonia Województwa Warmińsko-Mazurskiego, który odbędzie się w sobotę, 25 maja. Początek wydarzenia o godzinie 18. Wstęp wolny. Oprócz pięknych finalistek konkursu wieczór uświetni występ Mateusza Grędzińskiego. 

Regionalne wybory Miss Polonia to już tradycja w Galerii Warmińskiej. O tytuł najpiękniejszej mieszkanki regionu będzie ubiegało się 10 odważnych i pięknych dziewczyn, które mają już za sobą nie najłatwiejsze castingi tego konkursu. Kandydatki zaprezentują się publiczności w 4 wyjściach m.in. w strojach wieczorowych oraz kostiumach kąpielowych.

Kandydatki do tytułu Miss oceniać będzie jury w składzie: Milena Sadowska (Miss Polonia 2018), Agata Biernat (Miss Polonia 2017), Karolina Urbańska (Wicemiss Polonia Województwa Warmińsko-Mazurskiego 2018) i Beata Skowronek (Miss Polonia Województwa Warmińsko-Mazurskiego 2018). 

Galę finałową uświetnią występy Studia Tańca Rytm z Olsztyna i wokalisty Mateusza Grędzińskiego, finalisty 8 edycji telewizyjnego show The Voice of Poland. 

Wstęp na galę wyborów Miss Polonia jest wolny. Zapraszamy! 

Artykuł sponsorowany

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • EKU 7887400 2019-05-30 23:15:35 5.173.*.*
    Kulturalne miasto nie ma co: ostatni wpis 22 maj a przedostatni 16 maj. Kto tam jest teraz szefem MOKu ? Jakiś pisarz z Likus? Jacyś Niemcy będą grali w Parku Centralnym w sobotę o szesnastej. Zapraszamy na marsze wojskowe
    Odpowiedz Oceń: 1 0 Zgłoś treść