Dziś jest: 25.04.2024
Imieniny: Jarosława, Marka
Data dodania: 2011-06-24 14:00
Ostatnia aktualizacja 2023-05-24 11:42

Marysia

Jak powinna wyglądać ważna umowa o najem nieruchomości

Istotność umowy najmu jest bezsprzeczna. Nieruchomości olsztyn, które są wynajmowane czyli oddawane pod użytkowanie najemcy muszą zostać odpowiednio w umowie opisane.

reklama

 

Najważniejsze jest to, by umowa najmu nieruchomości olsztyn zawierała dane osób, czyli wynajmującego i najmującego. Umowa najmu powinna również określać czas na jaki obowiązywać będzie umowa oraz to ile przysługuje obu stronom na wypowiedzenie umowy, o której mowa. Biuro Nieruchomości olsztyn, które są przedmiotem umowy powinny zostać opisane wraz z ewentualnymi ruchomościami.

 

Chodzi tu oczywiście o meble czy inne przedmioty, które wynajmujący pozostawia pod użytkowanie najmującego. Należy w umowie zaznaczyć, że za szkody również ruchomości najemca odpowiada finansowo. Ważnym dla najemcy jak i wynajmującego powinien być zapis określający koszt – opłaty jakie ponosić będzie najmujący. Dodatkowo warto zaznaczyć w umowie jakie prawa i obowiązki mają obie strony umowy, tak by najmujący mógł liczyć na pomoc wynajmującego przy drobnych naprawach czy remoncie.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz


www.autoczescionline24.pl