Dziś jest: 25.04.2024
Imieniny: Jarosława, Marka
Data dodania: 2011-06-24 14:18
Ostatnia aktualizacja 2023-05-24 11:38

Marysia

Jak zostać agentem nieruchomości

Biuro nieruchomości Olsztyn działa na pewnych sprawdzonych zasadach. Agent nieruchomości wysyłany jest do klienta, który ustala cenę nieruchomości powiększoną o ewentualny 1 lub 1,5 procenta dla biuro nieruchomości Olsztyn, która będzie prowadzić nieruchomość co oznacza będzie starać się znaleźć na nią kupca.

reklama

Każda nieruchomością w danej agencji zajmuje się konkretny agent a więc osoba, która w bezpośrednim kontakcie z klientem ustala zasady pośrednictwa, cenę oraz warunki współpracy. Jak zostać takim agentem? Dziś nie jest to problem. Wiele agencji zatrudnia agentów, którzy nie posiadają zawodowych kwalifikacji uprawniających ich do sprzedaży nieruchomości. Aby zostać agentem nieruchomości nie potrzeba posiadać licencji. Licencja może przypadać jedna na agencję, a agent nieruchomości pozyskujący klientów nie musi uczestniczyć w dalszej części obrotu nieruchomością, a  tym samym nie musi posiadać specjalnych kwalifikacji.

Agenci nieruchomości powinni jednak wykazywać się sporą wiedzą z zakresu rynku nieruchomości Olsztyn oraz zasad rynku w ogóle, a jednocześnie posiadać wszelkie predyspozycje do pracy z klientem bezpośrednim.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz


www.autoczescionline24.pl