Dziś jest: 25.04.2024
Imieniny: Jarosława, Marka
Data dodania: 2011-06-24 13:58
Ostatnia aktualizacja 2023-05-24 11:42

Marysia

Czy warto podpisywać umowy o najem nieruchomości

Nieruchomości Olsztyn mają to do siebie, że nie są wieczne, a więc ulegają zniszczeniu. Warto więc wynajmując nieruchomości Olsztyn spisać odpowiednią umowę, która chroni zarówno najmującego jak i wynajmującego.

reklama

Umowa o najem nieruchomości Olsztyn jest pewnego rodzaju zabezpieczeniem, którego powinien oczekiwać zarówno wynajmujący jak i najemca. Biuro Nieruchomości Olsztyn stają się dziś pewnego rodzaju inwestycja dla wynajmujących, dlatego też umowa zawierana pomiędzy najemcą a wynajmującym nieruchomości Olsztyn nie powinna już dziwić. Oddajemy pod czyjeś użytkowanie część naszego majątku, która przecież służyć ma nam jako zabezpieczenie na przyszłość, trzeba więc zrobić wszystko, by nieruchomość była zabezpieczona pod względem prawnym, tak by ewentualnie po wyrządzeniu szkody przez najemcę wynajmujący mógł dochodzić swoich prawa przed sądem.

Umowa działa również w drugą stronę. Najemca ma prawo odwoływać się do sądu jeśli wynajmujący wymaga większego czynszu niż zostało to zapisane w umowie, czy też prosi o opuszczenie lokalu przed upłynięciem umowy i niezgodnie z terminem wypowiedzenia umowy.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz


www.autoczescionline24.pl