Ferie na wrotkach w Galerii Warmińskiej!

Ferie na wrotkach w Galerii Warmińskiej!
Ferie na wrotkach w Galerii Warmińskiej
Fot. Materiał Partnera

Z okazji ferii zimowych w Galerii Warmińskiej rusza bezpłatna wrotkarnia. Nieważne, ile masz lat, przyjdź z dzieckiem lub sam spróbuj! Baw się razem z nami na wrotkach codziennie od 12 do 18. Nie musisz mieć własnego sprzętu, na miejscu będzie dostępna wypożyczalnia. Do dyspozycji jeżdżących będzie także animator.

Bezpłatna wrotkarnia z wypożyczalnią sprzętu ruszy z początkiem ferii zimowych w województwie warmińsko-mazurskim, czyli 24 stycznia. To propozycja dla dorosłych, dla młodzieży i dla dzieci. Można skorzystać z tej atrakcji całymi rodzinami. Wystarczy przyjść do Galerii Warmińskiej w godz. 12-18. Wrotkarnia zajmie przestrzeń 200 m2 na poziomie 0 obok panoramicznej windy. Strefa jazdy będzie ogrodzona pufami.

Nie potrafisz jeździć?

Żaden problem – na miejscu czekać będzie instruktor i odrębny tor do ćwiczeń. Jak już się podszkolisz to zapraszamy do wspólnych zabaw – slalomów, przejazdów pod tyczką i pląsów w rytm muzyki.

Nie masz sprzętu?

Na miejscu bezpłatnie wypożyczysz: wrotki (40 par w rozmiarach 28-47), kaski, ochraniacze. Na wrotkarni można także korzystać z własnego sprzętu do jazdy – wrotek i rolek.

- Mobilna wrotkarnia to nowość w naszej rozrywkowej ofercie. Cieszymy się, że na czas ferii zimowych możemy zaproponować naszym klientom i ich rodzinom bezpłatną frajdę niezależnie od pogody. W naszych wnętrzach jest bezpiecznie, w rytmie muzyki będzie można oddać się zabawie, a być może niektórzy będą mieli szansę postawić swoje pierwsze kroki na wrotkach właśnie u nas. Zapraszam, aby przetestować swoją ruchową kondycję i poćwiczyć pod okiem animatora – mówi Natalia Tur, Regional Marketing Manager z NEPI Rockcastle.

Wrotkarnia ze sportową nawierzchnią z atestem do jazdy na wrotkach i rolkach będzie czynna codziennie przez cały okres ferii do 6 lutego. Wypożyczany sprzęt będzie dezynfekowany po każdym użyciu. Na miejscu będą obowiązywały aktualne zasady bezpieczeństwa w związku z pandemią koronawirusa.

Więcej o wydarzeniu: https://www.galeria-warminska.pl/pl/wydarzenie/ferie-na-wrotkach-w-galerii-warminskiej 

* * *

Galeria Warmińska przy ul. Sikorskiego jest kultowym, miejscem na mapie Olsztyna. Dzięki wyjątkowej architekturze, nawiązującej do tradycyjnego warmińskiego budownictwa odwiedzana jest również przez turystów. Na powierzchni użytkowej około 41 500 m² znajduje się 170 sklepów znanych i cenionych w kraju i na świecie marek, wiele butików ma tu jedyne sklepy w regionie, kino, kawiarnie, restauracje, klub fitness, salon zabaw dla dzieci, a także amfiteatr i parking z 1200 miejscami. Galeria jest przyjazna mamom i małym dzieciom: posiada trzy przytulne pokoje, w których można nakarmić czy przebrać dziecko, w strefie restauracyjnej do dyspozycji mam są bezpłatne mikrofalówki. Galeria Warmińska niemal co tydzień przygotowuje imprezy np. pokazy mody, koncerty czy imprezy propagujące zdrowy styl życia.

Właścicielem Galerii Warmińskiej jest Nepi Rockcastle sp. z o.o., a zarządcą CBRE Sp. z o.o.

Więcej na http://galeria-warminska.pl/

2147382000

Komentarze (3)

Dodaj swój komentarz

 • Olkaa123 2022-03-09 15:23:05 88.156.*.*
  Mam pytanie może ktoś będzie wiedział jeżeli dziecko połamało rękę w galerii na tych wrotkach to czy należy się odszkodowanie od galerii
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0
 • Dziadek 2022-01-20 13:25:57 79.191.*.*
  Wydarzenie tylko dla dzieci czy dorośli też mogą
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 3 0
 • HGWXIX 2022-01-20 11:58:51 83.9.*.*
  Tylko żadnej segregacji. To jest zabronione konstytucją i prawem RP. Nawet w dobie fikcji zwanej COVIDem.
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 3 4
2147382000