Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się

Amfetaminę i kokainę ukryli...w kaloszach

Nawet 10 lat pozbawienia wolności może grozić dwóm mieszkańcom Warszawy, którzy przewozili w samochodzie amfetaminę i kokainę. Mężczyźni zostali zatrzymani w Ostródzie i noc spędzili w policyjnym areszcie.

reklama

Policjanci z Ostródy zatrzymali do kontroli pojazd marki Renault Scenic, którym jechali 60 –letni Włodzimierz K. i 42 – letni Krzysztof F. W trakcie kontroli funkcjonariusze ujawnili w samochodzie pół kilograma amfetaminy i 100 gramów kokainy. Mężczyźni narkotyki ukryli w kaloszach, które wraz z całym sprzętem do łowienia ryb wieźli w samochodzie. Zostali oni zatrzymani i przewiezieni do policyjnego aresztu. Jak się okazało, młodszy z mężczyzn był poszukiwany listem gończym za produkcję amfetaminy. Czarnorynkowa wartość przechwyconych narkotyków to prawie 50 tysięcy złotych. Na wniosek policjantów i prokuratora sąd zadecydował wczoraj, że obaj mężczyźni najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

 

Źródło: KWP Olsztyn

Galeria

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz
Odpowiadasz na komentarz.
Zaloguj się i odblokuj lepsze komentarze. Historia, wyróżnienie i dodatkowe opcje w Twoim profilu. Zaloguj się

Proponowane artykuły