Spokojnie, zaraz będzie Prezydent Nawrocki, zero perspektyw dla platformy na kolejne x lat, (nie)rząd się rozpadnie, to i za tym pójdą zmiany na stanowiskach. Szybciej niż się wszyscy spodziewają :D
Byś wiedział co to jest autokorekta, ale ty (celowo z małej) to chyba jesteś z tych uśmiechniętych POlaków, co? ;-))






