Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się

StadionDlaStomilu

Profil użytkownika

i co łyso wam uśmiechnięte POlaki? :-DDDDDDDD
2025-06-02 17:59:56
Ale to zdjęcie nie jest z osiedla podleśnego a z centrum miasta dokładniej z ulicy Niepodległości.
2025-06-02 17:59:24
Spokojnie, ja głosowałem na Nawrockiego a mnie w sondażu nie pytali. Takich jak ja jest więcej jak rozmawiałem ze znajomymi i rodziną. Spokojnie szala przejdzie na naszą stronę!
2025-06-01 22:19:51
Ciekawe co na to Kuratorium, czy za obecnej wladzy to sie domyslam jak.
2025-05-28 18:55:34
Uważam że Rada Mediów Narodowych nie powinna dopuszczać do rad programowych osób spoza obozu Dobrej Zmiany
2025-05-24 22:08:22