Dobrze, ale co macie do obiecania kibicom piłkarskim a w szczególności wyrównywania szans infrasutkrlanych myśle że Panu Gruceli powinno to być bliskie macie jeszcze 4 godziny 10 minut na odpowiedź przed ciszą wyborczą...
Na Kopernika wymalują miejsca postojowe na jezdni, więc się skończy parkowanie na dzikusa na krzywy ryj przez urzędasów na chodniku.
Ja w każdych wyborach głosuje na PIS, zawsze nie zawodzą i dowożą co obiecują. Teraz co prawda nie wystawiają swojego kandydata, ale zagłosuję na popieranego przez Obóz Dobrej Zmiany prof. Karola Nawrockiego!
I co napinacze łyso wam? W końcu się wam buziaczki zamknęły? A w ogóle to chyba pierwsza fotorelacja z meczu bez zdjęć losowych bab z trybun.






