Ja chodzę do dentysty na NFZ, mam sprawdzonego z krótkimi terminami i się z was leszcze co płacicie śmieje :DD
Śmiech na sali, skandal i hańba! Jak wcześniej przedmówca pisze, w Niemczech zabójstwo na drodze to zabójstwo, w Polsce większą karę niż za zabicie dwóch osób dostaniesz za przerobienie faktury, udział w zbiegowisku...






