Kiedyś miasta miały swoje zakłady budżetowe typu Pudiz i mogli sami budować drogi, budynki i właśnie stadiony. A może miasto powinno założyć taką spółkę na potrzeby stadionu i postawić za połowe ceny przewidzianej...
To jest głupota robić taką drogę która nikomu nie jest potrzebna, żadnych korków nie było, można było zrobić rondo albo światła na Ruś i tyle w temacie. Kasa przepalana, a stadion w stolicy województwa to jedyny...






