Znamy kolejne gwiazdy, które wystąpią na Olsztyn Green Festival 2020

Znamy kolejne gwiazdy, które wystąpią na Olsztyn Green Festival 2020
Poznaliśmy kolejne gwiazdy, które wystąpią na Olsztyn Green Festival 2020
Fot. Archiwum Olsztyn.com.pl

Olsztyn Green Festival, podobnie jak w ubiegłych latach, odbędzie się w połowie sierpnia. Pod koniec 2019 roku organizatorzy podali pierwszych artystów, którzy wystąpią na tegorocznej edycji. Dziś poznaliśmy kolejne gwiazdy.

W tym roku Olsztyn Green Festival odbędzie się w dniach 14-16 sierpnia. Będzie to już siódma edycja imprezy. Miłośnicy polskiej muzyki rozrywkowej będą mieli okazję do spotkań z artystami, wzięcia udziału w warsztatach ekologicznych czy zajęciach sportowych dla całych rodzin.

W grudniu organizatorzy podali pierwsze gwiazdy, które wystąpią na scenie na plaży miejskiej. Są to Muniek Staszczyk, Natalia Przybysz oraz duet Karaś/Rogucki.

Dziś poznaliśmy kolejnych artystów. Do Olsztyna przyjadą: Maria Peszek, Miuosh, Sorry Boys, Misia Furtak i Sonbird.

Maria Peszek to wielokrotnie nagradzana kompozytorka i wokalistka. Współpracowała z takimi gwiazdami jak Agnieszka Holland, Jerzy Stuhr, Jerzy Grzegorzewski, Piotr Łazarkiewicz czy Kazimierz Kutz. Od 2005 r. koncentruje się na twórczości muzycznej. Miuosh to katowicki raper, który będzie promował swój wydany w styczniu album „Powroty”. Sorry Boys zaistniało na polskiej scenie alternatywno-popowej. Wystąpili na największych festiwalach m.in. na głównej scenie na Open’era, dwukrotnie pojawili się na Orange Warsaw Festiwal, brali udział w koncertach Męskiego Grania. Z kolei Misia Furtak to doceniana kompozytorka, autorka tekstów, wokalistka, basistka, producentka, a Sonbird pochodzą z Żywca. Grają współczesnego indierocka.

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • i i i i 2020-02-13 20:15:02 88.156.*.*
    Uwielbiam indierocka. i indiane jones. i indiana peacers. i indie. i wszystko na i
    Odpowiedz Oceń: 1 0 Zgłoś treść