Dziś jest: 24.02.2024
Imieniny: Bogusza, Macieja
Data dodania: 2024-02-08 12:10

Redakcja

Z miłości (nie tylko) do książek. Spędź Walentynki w Planecie 11

Z miłości (nie tylko) do książek. Spędź Walentynki w Planecie 11
Planeta 11 w Olsztynie zaprasza na wyjątkowe Walentynki
Fot. UM Olsztyn

Pracownicy biblioteki Planeta 11 szykują specjalny wieczór dla wielbicieli literatury, którzy szukają... bratniej duszy. Trwają zapisy umożliwiające wzięcie w niecodziennym wydarzeniu.

reklama

Jest Dniem Wiedzy o Wrodzonych Wadach Serca i Dniem Chorych na Padaczkę. 14 lutego to oczywiście także Walentynki. I właśnie z okazji święta zakochanych warto wziąć udział  w oryginalnym spotkaniu w bibliotece przy al. Piłsudskiego.

BookLove - bo tak została nazwana akcja - to przedsięwzięcie dla miłośników literatury. Jest doskonałą okazją na wymienienie się myślami na temat książek, czy najświeższych odkryć czytelniczych. Ale to jednocześnie świetna okazja, by poznać osoby o podobnych zainteresowaniach, być może znalezienie nowej znajomości, przyjaźni, a może miłości.

- Na początku spotkania zaprosimy uczestników do indywidualnych rozmów w kameralnej atmosferze, a następnie liczymy na swobodne dyskusje - mówi kierownik biblioteki Planeta 11, Jacek Smółka. - Gwarantujemy przytulne wnętrze biblioteki z muzyką w tle, drobny poczęstunek i losowanie upominków.

BookLove odbędzie się w środę (14 lutego) o 18:30 w bibliotece Planeta 11 przy al. Piłsudskiego 38.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zgłosić się na nie, wypełniając specjalny formularz.

[zapisz się na BookLove]

Galeria

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • Mniam mniam 2024-02-09 12:27:52 141.98.*.*
    Darkroomy zrobić, mefedron zamówić by lepiej się czytało. Niech panie w ten dzień obsługują klientów w pełni. Żel ogolone kondomy
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 2 2

www.autoczescionline24.pl