Wyznanie miłosne może go drogo ''kosztować''

Wyznanie miłosne może go drogo ''kosztować''
Fot. KWP Olszyn

Jeszcze dziś w komendzie będzie tłumaczył się 22-letni mieszkaniec Ostródy. Była dziewczyna Łukasza D. poinformowała policjantów o dziwnym zachowaniu byłego chłopaka.

Zgłoszenie o niepokojącym zachowaniu Łukasza D. policjanci odebrali  wczoraj około godziny 21.00. Interwencja dotyczyła badzo nietypowego manifestowania uczuć przez młodego mężczyznę.

Nie pogodził się on z odejściem ukochanej. Mężczyzna przesiadywał więc pod blokiem dziewczyny, rzucał śnieżkami w jej okno, pukał do mieszkania, krzyczał. Na tym  chłopak nie poprzestał. Na ścianach klatki schodowej, na elewacji bloku, pod oknem dziewczyny - Łukasz D. sprayem wypisywał wyznania miłosne.

Policjanci interweniujący w tej sprawie znaleźli podobne wyznania na około 10 innych budynkach znajdujących się przy ul. Grunwaldzkiej i Drwęckiej w Ostródzie.


Chłopak jeszcze dziś będzie tłumaczył się ze swojego zachowania na komendzie. Niestety, administratorzy bloków mogą nie podzielić entuzjazmu Łukasz D. i oprócz zarzutów zniszczenia mienia, jego miłosne wyznania mogą go sporo kosztować.

Źródło: KWP Olsztyn/własne

Galeria

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • waran z komodo 2011-02-28 14:42:23 46.170.*.*
    Co za matoł. Jak można niszczyć cudzą własność w tak bezmyślny sposób? Jaki trzeba mieć iloraz?
    Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść