Więcej o budowaniu

Już w najbliższy czwartek i piątek mieszkańcy naszego miasta będą mieli okazję dowiedzieć się czegoś więcej o budowaniu obiektów. By porozmawiać z pracownikami Wydziału Architektury i Budownictwa wystarczy wejść na oficjalną stronę olsztyńskiego Urzędu Miasta.

Już jutro i pojutrze, w godzinach 10.00-13.00,  na nasze pytania czekać będą pracownicy Wydziału Architektury i Budownictwa olsztyńskiego Urzędu Miasta. By porozmawiać z urzędnikami wystarczy wejść na stronę www.olsztyn.eu i za pomocą umieszczonej na stronie aplikacji połączyć się z dyżurującymi urzędnikami. Stały dyżur prowadzą także pracownicy Urzędu Stanu Cywilnego – informuje Hanna Mikulska-Bojarska, sekretarz miasta.  

Podczas rozmowy będziemy mogli dowiedzieć się  m. in. jak wygląda postępowanie w zakresie wydawania decyzji o warunkach zabudowy dla różnego typu obiektów. Urzędnicy pomogą także w uzyskaniu wiadomości na temat prowadzenia postępowań w sprawach decyzji o realizacji drogi czy  też wydawania decyzji o zatwierdzeniu projektu budowlanego. Pracownicy Urzędu Miasta  podpowiedzą także, co należy zrobić, by uzyskać pozwolenie na budowę lub rozbiórkę. Dowiemy się także w jaki sposób można uzyskać zaświadczenie o samodzielności lokalu.

Źródło: własne/UM Olsztyn

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz