Dziś jest: 03.12.2023
Imieniny: Franciszka, Kasjana
Data dodania: 2023-11-21 10:14
Ostatnia aktualizacja 2023-11-23 11:55

Aleksandra Sawczuk

W środę najważniejsze PR-owe wydarzenie w Polsce łączące świat samorządu ze światem marketingu

W środę najważniejsze PR-owe wydarzenie w Polsce łączące świat samorządu ze światem marketingu
W dniach 22-24 listopada na Warmii odbędzie się XVIII Ogólnopolska Konferencja PR w Samorządzie i Administracji Państwowej
Fot. prwsamorzadzie.pl

Startuje XVIII Ogólnopolska Konferencja PR w Samorządzie i Administracji Państwowej. Event w tym roku po raz pierwszy odbędzie się na Warmii, w hotelu Azzun Orient w Kromerowie (koło Olsztyna). Przedsięwzięcie stanowi owoc współpracy katowickiej firmy Grupy PRC HOLDING oraz Powiatu Olsztyńskiego. Organizatorzy przeznaczyli na tę konferencję trzy dni (22-24 listopada).

reklama

Jak skutecznie promować region?

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia uczestnicy będą mieli szansę spotkać się z wieloma ekspertami z branży medialnej, PR-u oraz marketingu, co znacznie ułatwi stawianie czoła codziennym wyzwaniom komunikacyjnym w jednostkach samorządowych.

Konferencja dedykowana jest przede wszystkim władzom jednostek samorządowych i administracyjnych, a także osobom poruszającym się w kręgu PR-u, marketingu czy promocji.

Zaproszeni eksperci zaprezentują rozwiązania, które pozwolą, m.in. zgłębić tajniki promocji regionu. W planach jest także omówienie przykładów najlepszych strategii marketingowych, które w ostatnim czasie cieszyły się największym sukcesem.

Konferencję rozpoczną wystąpienia starosty olsztyńskiego Andrzeja Abako, a także wicestarosty Joanny Michalskiej, którzy opowiedzą o promocji naszego regionu. Następnie przewidziane są przemówienia: eksperta ds. marketingu politycznego – Sebastiana Chachołka; Łukasza Dziedzica oraz burmistrza Cieszyna, Gabrieli Staszkiewicz. Poruszane będą kwestie związane ze strategią wyborów samorządowych, turystyką zdrowotną, a także zagadnienia promocji regionu i gminy, poprzez pryzmat gry Monopoly i KompasGo czy TikToka.

Nagrodzenie najlepszych pomysłodawców – Gala Kryształów PR

Pierwszy dzień Konferencji uświetni uroczysta gala Kryształów PR, podczas której wręczone zostaną nagrody za najbardziej wartościowe inicjatywy Jednostek Samorządów Terytorialnych i organów Administracji Państwowej.

Odznaczenia w konkursie obejmują siedem kategorii: najlepszy wizerunek w mediach społecznościowych, najlepszy film promocyjny, najlepsza kreatywna kampania promocyjna, najlepszy event społeczny, najlepsza gazeta miejska/biuletyn, najlepsza kampania promocyjno-informacyjna spółki samorządowej.

Podsumowanie kampanii parlamentarnej i innowacja w pracy urzędników – jak korzystać z GPT?

Na kolejne dwa dni organizatorzy zaplanowali prelekcje oraz warsztaty, które tematycznie zahaczą o podsumowanie wyborów, a także skuteczność reklam w mediach społecznościowych oraz budowanie marki w social mediach (SoMe).

Przewidziane jest także przemówienie, m.in. byłego rzecznika prasowego Komendanta Głównego Policji – Mariusza Sokołowskiego. Natomiast podczas ostatniego dnia Konferencji wystąpi wiceprezydent Katowic – Waldemar Bojarun, który opowie, jak udało się doprowadzić do aż takiego rozwoju stolicy Górnego Śląska.

Przewidziany został również czas na wykład oraz warsztaty z tematyki sztucznej inteligencji i Chatu GPT. Marek Staniszewski z firmy Heuristica przedstawi sposoby na wykorzystanie tych innowacji w pracy urzędnika.

Konferencja PR w Samorządzie i Administracji Państwowej zgromadzi PR-owców z całej Polski. Malownicze miejsce, w którym odbędzie się wydarzenie, dopełni klimatu całości.

Czytaj również: Warmia ugości uczestników XVIII Ogólnopolskiej Konferencji PR w Samorządzie i Administracji

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • Masakra 2023-11-22 08:45:36 2a09:bac2:4f9a:*
    Pseudo specjalisci pokazuja jak wyciagnac kase z samorzadow na pseudo szkolenio-konferencje. Wszyscy zadowoleni. Firma bo zarobila nic nie robiac a urzednicy bo nadal moga nicnierobic ale na szkoleniu z darmowym cateringiem.
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 2 0
  • nekrolog 2023-11-21 14:42:09 83.24.*.*
    to niech zmienią tą grafikę, bo wygląda jak jakiś nekrolog, jest zerowo przyciągająca.... spece od marketingu...
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 2 1

www.autoczescionline24.pl