Dziś jest: 19.07.2024
Imieniny: Marcina, Wincentego
Data dodania: 2023-10-30 17:01

Redakcja

Warmia ugości uczestników XVIII Ogólnopolskiej Konferencji PR w Samorządzie i Administracji

Warmia ugości uczestników XVIII Ogólnopolskiej Konferencji PR w Samorządzie i Administracji
W dniach 22-24 listopada na Warmii odbędzie się XVIII Ogólnopolska Konferencja PR w Samorządzie i Administracji Państwowej
Fot. Prwsamorzadzie.pl

Będzie to pierwsze tego typu wydarzenie na Warmii. W dniach 22-24 listopada w hotelu Azzun Orient w Kromerowie koło Olsztyna odbędzie się XVIII Ogólnopolska Konferencja PR w Samorządzie i Administracji Państwowej. To wspólne przedsięwzięcie katowickiej firmy Grupa PRC HOLDING i Powiatu Olsztyńskiego.

reklama

Konferencja dedykowana jest władzom jednostek samorządowych i administracyjnych, ale też wszystkim osobom działającym w obszarze PR-u, promocji i marketingu. Do udziału w wydarzeniu szczególnie zaprasza przewodniczący Stowarzyszenia Szlak Świętej Warmii, Andrzej Abako, starosta olsztyński.

Gala Kryształów PR na dobry początek

Konferencję (w środę 22 listopada) rozpocznie Andrzej Abako wraz z wicestarostą Joanną Michalską. Samorządowcy opowiedzą o promocji regionu. Następnie Sebastian Chachołek, ekspert ds. marketingu politycznego, przedstawi strategie w wyborach samorządowych. Następnie mikrofon przejmie Łukasz Dziedzic, który przedstawi sposób na promocję regionu przez pryzmat mechanizmu gry (Monopoly i KompasGO).

Głos zabierze też Gabriela Staszkiewicz, burmistrz Cieszyna, która podejmie temat transformacji miasta. Pierwszy dzień zwieńczony będzie uroczystą galą Kryształów PR, podczas której wręczone zostaną nagrody za najbardziej wartościowe inicjatywy Jednostek Samorządów Terytorialnych i organów Administracji Państwowej.

Celem konkursu jest promowanie i nagradzanie najbardziej wartościowych inicjatyw w kategoriach:

 • Najlepszy wizerunek w mediach społecznościowych

 • Najlepszy film promocyjny

 • Najlepsza kreatywna kampania promocyjna

 • Najlepszy event społeczny

 • Najlepsza gazeta miejska/biuletyn

 • Najlepsza kampania promocyjno-informacyjna spółki samorządowej

Udział w konkursie jest bezpłatny. Szczegóły znajdują się na stronie: www.prwsamorzadzie.pl/krysztaly-pr-u.

Jak występować publicznie i promować się w SoMe?

Drugi dzień podzielony będzie na: prelekcje oraz warsztaty. Wykłady otworzy prof. Anna Adamus Matuszyńska, która podejmie temat zrównoważonego rozwoju przez gminę, a dr Wojciech K. Szalkiewicz, podsumuje kampanię parlamentarną 2023.

O tym jak na własne życzenie przegrać wybory opowie Mariusz Sokołowski, były rzecznik prasowy Komendanta Głównego Policji. Będzie też o mieście na TikTok’u, czyli czy warto inwestować w media społecznościowe?

Po południu ruszy część warsztatowa. Jak pracować z kamerą i występować publicznie, wytłumaczą Michał Raszka i Adrian Ligorowski. W bloku, którego tematem wiodącym będzie skuteczna reklama w mediach społecznościowych wystąpią: Roksana Mielczarek i Magdalena Kuszek.

Przykład Katowic i sztuczna inteligencja w codziennej pracy urzędnika

Trzeci dzień rozpocznie wystąpienie Waldemara Bojaruna. Wiceprezydent Katowic opowie o tym, jak z miasta stali i węgla stolica Górnego Śląska zmieniła się w metropolię. Później poruszona zostanie tematyka sztucznej inteligencji – najpierw w postaci wykładu, a następnie warsztatów prowadzonych przez Marka Staniszewskiego z firmy Heuristica. Ekspert pokaże, jak wykorzystać Chat GPT w bieżącej pracy w urzędzie.

Zapisy do konferencji przyjmowane są do 8 listopada, a do konkursu "Kryształy PR: do 31 października.

Zapisywać można się poprzez stronę www.prwsamorzadzie.pl/rejestracja.

Źródło: Powiat Olsztyński / Własne

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

 • .R.O. 2023-10-30 19:11:11 2a00:f41:4ce7:*
  Wśród prelegentów zabrakło Pana Morawieckiego. Wszyscy inni eksperci mogą się od niego uczyć, a i tak nie osiągną jego poziomu kreowania wyobrażenia o rzeczywistości. To nie jest PRowiec, a kłamca najwyższej klasy.
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 3 1
 • MŁODA1 2023-10-30 18:32:55 94.254.*.*
  PR najlepiej uczyć się od działaczy PiS-u. Przez 8 lat doszli do perfekcji. Po wyborach 15 X twierdzą, że 194 jest większe niż 248. Pan Abako rozpoczął kampanię samorządową.
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 7 1

www.autoczescionline24.pl