Advertisement

Ruszyła rekrutacja do miejskich żłobków

Miejskie żłobki rozpoczęły przyjmowanie wniosków od rodziców dzieci, które ukończyły 1 rok życia. Wypełniając dokumenty można wskazać tylko jedną placówkę.  

Olsztyn posiada cztery miejskie żłobki. W sumie w tych placówkach jest 305 miejsc. W rozpoczętym właśnie naborze przyjętych może zostać jeszcze 137 maluchów.

Co zrobić, żeby mieć szansę zapisać dziecko do żłobka w Olsztynie? Najpierw trzeba odwiedzić stronę internetową zlobki-olsztyn.nabory.pl, tam wypełnić wniosek, wydrukować i podpisać dokument oraz zanieść go wraz z załącznikami do wybranej placówki. Rodzice bez dostępu do Internetu, mogą do zrobić na miejscu - w żłobku.

Zgłoszenia przyjmowane są do końca maja. 20 czerwca ogłoszone zostaną wyniki naboru, a od połowy sierpnia przez dwa tygodnie będą podpisywane umowy z placówkami.

Źródło: UM Olsztyna

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • krzroy 2016-05-06 06:27:34 5.172.*.*
    Ruszyć to może samochód, no może jeszcze wzniośle - natarcie, kampania. A tutaj po polsku to byłoby np. "rozpoczęły się zapisy do żłobków". U nas niestety nastała maniera "ruszania": ruszają zapisy, rusza budowa, ruszają wybory itp. Jak w dzienniku w Korei Płn.
    Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść