W ubiegłym tygodniu w artykule „Nagórki. Przy ul. Synów Pułku znaleziono zwłoki młodego mężczyzny [AKTUALIZACJA]” informowaliśmy o tym, że na ul. Synów Pułku znaleziono ciało młodego mężczyzny. Okazało się, że doszło do morderstwa. Informacje te potwierdził prokurator.
— Ustalono, iż do śmierci pokrzywdzonego przyczyniły się osoby trzecie. Mechanizm śmierci to krwiaki czaszkowo-mózgowe, powstałe w wyniku silnych uderzeń w głowę — powiedział w Radiu Olsztyn prokurator Daniel Brodowski z Prokuratury Rejonowej Olsztyn-Południe.
Prokuratura ustaliła już dane ofiary. Jak podaje „Twój Kurier Olsztyński” zamordowany to Rafał N., który okazjonalnie zajmował się roznoszeniem ulotek. 33-latek przed morderstwem przebywał na terenie ogrodów działkowych. Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że obrażenia wskazują na to, że Rafał N. został brutalnie pobity, prawdopodobnie przez kilka osób. Mógł przebywać w gronie osób, które spożywały alkohol. 33-latek umierał w męczarniach, zmarł po godzinie.
Śledczy pracują nad wykryciem sprawców zabójstwa.







Komentarze (37)
Napisz komentarz-
Smutek
2021-01-11 18:15
Adammm kto dał ci pozwolenie posługiwać się kogoś danymi poza tym z kas ty masz informację o rzekomych długach???
Odpowiedz
1 0
-
Ja
2021-01-07 10:59
Ludzie czemu wypisujecie informacje wyciągnięte z palca, nie znacie prawdy to poco komentujesz i oceniasz człowieka, którego już nie ma. Dla wszystkich tu żerujących na nie prawdzie informuje. Rafał nie był bezdomny miał gdzie mieszkać. Feralnego dnia wyszedł z domu. I już po prostu nie wrócił i nie wróci. Co nie, którzy zwas są tak puści pisząc nie prawdę lub oceniać fryzurę czy ubiór czyjść. To widać jaki jesteś w środku. Pusty i zadumany w sobie.
Odpowiedz
2 0
-
Żulernia
2021-01-06 00:16
Menelik Zulik Mirek (Kolobrzeska/Dworcowa/Kosciuszki)z tatusiem go utlukli bo winien byl za 2 jabole.
Odpowiedz
3 1
-
Krótka piłka
2021-01-05 22:26
Krótka piłka kto spędzał u niego / z nim tą imprezę na działkach najbliżsi znajomi itd. I zaraz dojdziemy kto doszedł na krzywego się napić do nich i co poszło nie tak . To raczej nie powinno być skomplikowane !!!!
Odpowiedz
1 0
-
Olcia2004
2021-01-05 18:29
Ludzie zanim coś napiszecie, to błagam pomyślcie 2 razy! Te komentarze mogą kiedyś dotrzeć do bliskich, a nie sądzę by potrzebowali dodatkowych cierpień. Nie znałeś-nie oceniaj! A już zupełnym dnem ,jest ocenianie kogoś przez pryzmat tego,jak się ubiera, czy jak układa włosy! Oby Wam nigdy taka tragedia się nie przydarzyła, a jeśli już się przydarzy, to mam nadzieję, że wtedy zrozumiecie, jak bardzo mogą boleć takie komentarze.
Odpowiedz
8 0
-
jok
2021-01-05 16:48
Bezpieczny Olsztyn. Przecież zaledwie kilka tygodni temu inną rodzinę spotkała podobna tragedia.
Odpowiedz
3 0
-
to straszna tragedia
2021-01-05 13:20
biedny człowiek. wyrazy współczucia rodzinie,a przede wszystkim matce.
Odpowiedz
8 0
-
Adammmmm
2021-01-05 12:24
Na długi.info ma dług 4900, może ktoś chciał odzyskać albo kupił dług i chciał zarobić. Rafał N ą ć
Odpowiedz
2 2
-
anita000
2021-01-05 12:16
Moja wnuczka powiedziała że jak ktoś szuka atrakcji to je znajduje
Odpowiedz
4 11
-
Tdk
2021-01-05 10:55
Wyrazy współczucia rodzinie +śp Rafała. Przemoc jest zawsze przemocą i wynika z patologii.
Odpowiedz
9 1
-
Klaus
2021-01-05 10:32
Już po fryzurze widać że typowy mieszkaniec dreso nagórek, chlać na działkach jak żul i skończył jak żul
Odpowiedz
1 39
-
gość
2021-01-05 10:31
Mój 3 letni wujek rozmawiał z wielu tutaj znanym Arbuzem i dowiedział się że Olsztyn to miasto rybackie bez perspektyw i jak jest możliwość to trzeba stąd uciekać
Odpowiedz
5 14
-
Olsztyniak
2021-01-05 09:55
Moja 2 letnia córka rozmawiała z prokuratorem i mówi się głośno o tym że kolejna sprawa zostanie umorzona z powodu braku dowodów a po 2 ten chłopak pomieszkiwał na działkach był bez domnym
Odpowiedz
6 9
-
Luc 1
2021-01-05 09:21
Moja córka rozmawiała ze znajoma policjantką.
Ponoć i o tym się głośno nie mówi, Olsztyn jest jednym z najniebezpieczniejszych miast w Polsce, pod względem przestępczości.
Odpowiedz
7 19
Napisz komentarz