Kierujący volvo na alei Wojska Polskiego w Olsztynie zdecydował się wyprzedzić autobus komunikacji publicznej, mimo że nie miał do tego warunków.
Nie pozwalały mu na to znaki poziome, obecność oznakowanego przejścia dla pieszych oraz sami uczestnicy ruchu drogowego znajdujący się w pobliżu.
Pomimo niedużej prędkości manewr, na który zdecydował się kierowca osobówki, był potencjalnie niebezpieczny. Zdarzenie zostało nagrane wideorejestratorem i przesłane na skrzynkę Stop Agresji Drogowej.
Policjanci w trakcie czynność dotarli do właściciela volvo, który został ukarany mandatem.
Jak skorzystać ze skrzynki Stop Agresji Drogowej?
Jeżeli posiadasz nagranie lub zdjęcie – pamiętaj by przesłać je wraz ze zgłoszeniem (maksymalny rozmiar załącznika wynosi 25 MB);
Opisz sytuację uwzględniając datę, godzinę, miejsce (miejscowość, ulica, droga, słupek hektometrowy, między jakimi najbliższymi miejscowościami);
Opisz sprawcę – marka i model pojazdu, numery rejestracyjne, opis kierowcy;
Podaj swoje dane – imię, nazwisko, adres do korespondencji, nr telefonu.







Komentarze (19)
Napisz komentarz-
Olx
2024-12-12 21:59
Wszystko ok ale mam pytanie co robił kierowca autobusu ?bo pewnie za szybko z pętli w Jakubowie wyjechał i celowo zwalniał sobie czas przejazdu między przystankami równolegle zwalniając ruch pojazdów na WP. Z całym szacunkiem też bym się wkorwił …!
Odpowiedz
0 0
-
BABAz wozu
2024-12-11 20:33
W dobie dzisiejszych rejestratorów 25 MB nie jest wystarczające
Odpowiedz
2 0
-
BLASZANY BEMBENEK
2024-12-11 20:14
moralność naszych czasów....by okiełzać dewiacje cywilizacji.....dodano jej nowy zawód ....sygnalista-delator
Odpowiedz
7 2
-
Posraniec Warmiński
2024-12-11 20:13
NOLmalka
Odpowiedz
5 1
-
Ha ha ha
2024-12-11 15:17
Konfitura większa niż jak tarczyński donosił trampkowi na Tuska:) Proponuję zacząć nagrywać kierowców autobusów jak wjeżdżają na czerwonym, wymuszają pierwszeństwo, wpychają się na pasy do skrętu, żeby ominąć kolejkę
Odpowiedz
11 10
-
OnOnaOno
2024-12-11 14:52
Widać że głosował na PiS. Wyborców PiS cechuje: brak samodzielnego myślenia, wiara, uszkodzony lub niezbyt sprawny mózg, podstawowe lub zawodowe wykształcenie…
Odpowiedz
18 9
-
////
2024-12-11 14:49
Teraz wszystko jasne czemu ci ,, artyści z dywit,, domagają się szerokiego dwupasmowego wjazdu do Olsztyna bo jednopasmowa droga to nie spełnia oczekiwań tych kretynów. rozumiem że domagają się się dywity obwodnicy północnej by ci szaleńcy mogły szturmować Olsztyn od strony Gutkowa i Likus na bogato ulicą dwupasmową . Jak dobrze pamiętam to jakiś czas temu jeden z tych artystów zamieszkujący teren dywit próbował dostać się do Olsztyna starą drogą szutrową przez wieś Redykajny , tam też była droga za wąska i zakończył swoją podróż na drzewie a żeby podróż nie była tak nudna to przed podróżą obalił pół litra wódki. Powiat z tamtej strony Olsztyna powinien mieć specjalne zezwolenia na wjazd do Olsztyna podbite przez psychiatrę, WORD oraz policję
Odpowiedz
10 3
-
lol
2024-12-11 14:49
Jeden kretyn to nagrał i wysłał, drugi opisał siląc się na bycie zabawnym... Masakra.
Odpowiedz
7 6
-
P.S.L.to my siła.
2024-12-11 14:27
Chłopstwo W.Witosa szaleje. Teraz my nikt więcej.
Odpowiedz
4 2
-
Vhs
2024-12-11 12:42
Wow to serio policja mandaty wypisuje? Nareszcie dobra wiadomość. Chyba jednak zacznę nagrywać tych co wyprzedzają na przejściu lub nie wpuszczają z premedytacją pieszych. Może jak głupki zasila budżet to masło będzie tańsze
Odpowiedz
8 3
-
PAUL MARK
2024-12-11 12:36
Jedzie z Dywit i wszystko jasne. Tam na polu znaków nie ma
Odpowiedz
13 7
-
popolupo
2024-12-11 11:36
Jestem kierowcą z 40 letnim stażem. Nigdy nie spowodowałem wypadku, ani kolizji. Mnie uczono jeździć i MYŚLEĆ . Przewidywanie sytuacji , to podstawa. Niestety, od jakiegoś czasu, "kierowcy" są uczeni zdawać durne egzaminy, a nie funkcjonowania w "życiu drogowym".
Odpowiedz
21 3
-
HGWXIX
2024-12-11 11:08
Chciał chyba aby na wojska polskiego poddali go leczeniu... na nogi bo na głowę to u niego za późno.
Odpowiedz
23 4
Napisz komentarz