Dziś jest: 26.02.2024
Imieniny: Aleksandra, Mirosława
Data dodania: 2023-05-18 11:35

Redakcja

Centrum Medyczne Brandmed zatrudni specjalistów

Centrum Medyczne Brandmed zatrudni specjalistów
Fot. Materiał Partnera

Polsko-Niemieckie Centrum Medyczne znajdujące się w połowie drogi Berlin-Poznań zatrudni lekarza okulistę, ginekologa, dermatologa oraz medycyny rodzinnej po lub w trakcie specjalizacji (inne specjalizacje również mile widziane).

reklama
  • nie oczekujemy znajomości języka niemieckiego,

  • oferujemy nowe 3-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie (zdjęcia w załączeniu), które znajduje się tylko 200 metrów od miejsca pracy,

  • niemieckie ubezpieczenie socjalne, emerytalne i rentowe,

  • górne widełki płacowe spodziewane na tym stanowisku,

  • dedykowana recepcja (dyspozycyjna w godzinach 07:00-20:00) i wsparcie pielęgniarki,

  • pełna obsługa administracyjna pacjentów.

Nasze Centrum jest pierwszą w regionie transgraniczną placówką medyczną oferującą usługi w zakresie rehabilitacji, specjalistycznych konsultacji lekarskich oraz diagnostyki medycznej. Brandmed świadczy profesjonalną obsługę medyczną w ramach niemieckiego oraz prywatnego systemu świadczeń zdrowotnych.

Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę medyczną, dzięki czemu oferujemy szerokie spektrum specjalizacji lekarskich, jak i terapii w leczeniu rehabilitacyjnym.

Współpracujemy z 50-osobową kadrą medyczną, w tym z ponad 30 lekarzami różnych specjalizacji.

W naszym Centrum Medycznym funkcjonują następujące poradnie lekarskie:

Wielu polskich pracowników znajduje zatrudnienie w Niemczech i tam jest ubezpieczonych zdrowotnie. Mają oni pełne prawo korzystać ze świadczeń medycznych w Niemczech, jednak bardzo często szukają możliwości dostępu do lekarza rodzinnego i specjalistów w języku polskim. Nasza oferta skierowana jest do ubezpieczonych w kasie chorych AOK Nordost, oraz BARMER z którymi to podpisaliśmy umowy o współpracy, dzięki czemu Polacy pracujący w Niemczech mogą w nieskomplikowany sposób uzyskać dostęp do leczenia w Polsce, lecz na takich samych zasadach jak w Niemczech.

Oferujemy także prywatne konsultacje, w tym m. in. u laryngologa, pulmonologa oraz ginekologa. Nieustannie poszerzamy zakres usług, tak byśmy do leczenia naszych pacjentów mogli podchodzić kompleksowo.

Cenimy sobie dobrą atmosferę w pracy (przerwa kawowa ma kolosalne znaczenie dla produktywności zwłaszcza w miłym towarzystwie, którego u nas nie brakuje). Zależy nam na nawiązaniu współpracy z osobą, która chciałaby zostać z nami na dłużej. Zapraszamy do współpracy! Kontakt: [email protected] lub tel. 503 982 529

Dowiedz się o nas więcej na brandmed.eu

* * *

Poniżej, w galerii, prezentujemy zdjęcia oferowanego mieszkania.

Artykuł sponsorowany

Tagi: praca medycyna

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz


www.autoczescionline24.pl