Ani Mru Mru i gwiazdy talent show odwiedzą Olsztyn

Ani Mru Mru i gwiazdy talent show odwiedzą Olsztyn
Fot. Materiały prasowe

Wkrótce w stolicy Warmii i Mazur odbędą się dwa ciekawe wydarzenia. We wrześniu Olsztyn odwiedzi kabaret Ani Mru Mru. Z kolei w październiku odbędzie się impreza, na której będzie można zobaczyć występy gwiazd światowych talent show.

Ani Mru Mru to jeden z najpopularniejszych kabaretów w Polsce. Michał, Marcin i Waldek wystąpią z programem, w którym przedstawią problemy z życia wzięte, obyczajowe. Niech nikt nie spodziewa się polityki. Kabaret ten pokochali zarówno młodsi, jak i starsi widzowie. Ich przezabawne skecze bawią do łez. Wszystko za sprawą ich niepowtarzalnego, oryginalnego stylu.

Panowie do Olsztyna przyjadą 22 września. Wystąpią o godz. 16 w Auditorium Maximum przy al. Wojska Polskiego 13. Bilety w cenie 90 zł do nabycia na kupbilecik.pl, w sklepie Prezencik w Galerii Warmińskiej oraz w Olsztynie:

ul. Prosta 39 – Sklepy Muzyczne Riff
ul. Jagiellońska 33/82 - Księgarnie Książnica
ul. Kołobrzeska 5 - Księgarnie Książnica
pl. Jana Pawła II 2/3 – Księgarnie Książnica
ul. Stare Miasto 24/25 – MOK OLSZTYN

Z kolei 5 października o godz. 19, także w Auditorium Maximum odbędzie się impreza, podczas której wystąpią gwiazdy światowych talent show. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć to, co do tej pory mogli widzieć wyłącznie w telewizji. Olsztyn odwiedzą gwiazdy z kilku krajów. Każdy artysta przedstawi coś zupełnie innego, coś, czym zachwycił jurorów we własnym kraju.

Bilety normalne kosztują 80 zł, a ulgowe – 50 zł. Można je kupić na stronie kupbilecik.pl, biletyna.pl, w sklepie Prezencik w Galerii Warmińskiej oraz w Olsztynie:

ul. Prosta 39 – Sklepy Muzyczne Riff
ul. Jagiellońska 33/82 - Księgarnie Książnica
ul. Kołobrzeska 5 - Księgarnie Książnica
pl. Jana Pawła II 2/3 – Księgarnie Książnica
ul. Stare Miasto 24/25 – MOK OLSZTYN

Portal Olsztyn.com.pl jest Partnerem Medialnym obu wydarzeń.

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • henry k 2019-06-16 21:51:42 195.136.*.*
    Wkrótce?
    Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść
  • Młoda 2019-06-15 14:33:11 37.47.*.*
    Ktoś kłamie w żywe oczy!!! Sprawa dotyczy marszu sympatyków LGBT+ Kalendarium: 1. 15 maja 2019 rejestracja marszu przez LGBT+ i przez ich przeciwników. 2. Ratusz dostrzega swój błąd i unieważnia rejestrację. Można najwcześniej na 30 dni przed marszem zarejestrować marsz, czyli 16 maja 2019. 3. 16 maja 2019 przez Internet nad ranem przeciwnicy LGBT rejestrują marsz i dziwnym trafem podają trasę marszu którą chce iść LGBT. 4. 16 maja 2019 po godz. 8.00 rano rejestracja marszu przez LGBT. Pierwszeństwo zatem przejścia od Uranii do Parku Centralnego mają przeciwnicy LGBT. Ale: 17 maja 2019 na tym portalu ukazuje się artykuł z którego wynika że marsz LGBT przejdzie od Uranii do Parku Centralnego. Pytanie: Czy organizatorki marszu LGBT zostały poinformowane o tym że muszą zmienić trasę marszu? Pytanie: Czy redakcja portalu została poinformowana o zamianie tras marszów? Chyba nie. W dniu 5 czerwca 2019 redakcja w innym artykule pisze ze: ,,Wydarzenie rozpocznie się o godz. 14. Uczestnicy spotykają się na placu hali Urania i stamtąd ruszą aleją Piłsudskiego, ul. Obiegową, Żołnierską, Kościuszki, Reja, 22 stycznia, Pieniężnego, Knosały i zakończy się w Parku Centralnym. Tam odbędzie się piknik. Prezydent Olsztyna, Piotr Grzymowicz objął wydarzenie Patronatem Honorowym. Hasłem przewodnim Olsztyńskiego Marszu Równości jest „Miłość, równość, solidarność”. Widać że ktoś kłamie. Na 100% organizatorki marszu LGBT musiały ulec presji ratusza. Kłamstwo ma nos Pinokia. Wstyd. Jestem przeciwniczką marszów organizowanych przez LGBT że względów moralnych. Apeluję do organizatorów marszu LGBT aby wyjawili prawdę i zdemaskowały kłamców. Pytanie: Kiedy LGBT dowiedziało się o zmianie trasy marszu. Czy było to 16 maja 2019 r czy 14 czerwca 2019?
    Odpowiedz Oceń: 3 0 Zgłoś treść