Wysadzili bankomat w Olsztynku. Kolejny raz ten sam

Wysadzili bankomat w Olsztynku. Kolejny raz ten sam
Miejsce wysadzenia bankomatu w Olsztynku
Fot. Olsztynek24

W nocy z niedzieli na poniedziałek (31 maja/1 czerwca) złodzieje wysadzili bankomat w Olsztynku. To kolejne takie zdarzenie w tym samym miejscu.

Do zdarzenia doszło w nocy w Olsztynku. Nieznani sprawcy wysadzili bankomat, który znajduje się w centrum handlowym. Na miejscu jest grupa dochodzeniowo-śledcza z Olsztyna.

- Po godz. 2 otrzymaliśmy zgłoszenie, że w Olsztynku przy ulicy Mrongowiusza doszło do usiłowania włamania do bankomatu - powiedział nam Rafał Prokopczyk, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Przeprowadzono już oględziny miejsca, zabezpieczono monitoring. Wiadomo, że nie skradziono pieniędzy.

Jest to kolejne takie zdarzenie w tym miejscu. Do pierwszej kradzieży doszło w listopadzie 2018 r. Do podobnych akcji wielokrotnie doszło też w Olsztynie. W 2013 r. sprawcy wysadzili bankomat przy ul. Jagiellońskiej – obok sklepu Niezapominajka. Do kolejnego zdarzenia doszło w lutym 2014 roku. Wtedy wysadzono bankomat przy ul. Iwaszkiewicza i skradziono kasetkę z pieniędzmi.

Więcej o podobnych zdarzeniach:

Wysadzili bankomat na Jagiellońskiej [zdjęcia]

Wysadził olsztyński bankomat. ''Kapsel'' stanął przed sądem

Kolejny bankomat okradziony w Olsztynie (ZDJĘCIA)

Wysadzili bankomat. Sprawcy aresztowani

Galeria

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • Filmik priv na Fb 2020-06-01 20:03:28 37.47.*.*
    Pisałem dokładnie to niedługo po zdarzeniu : Godzina 2:17 wybuch pod biedronką. Czyżby znowu nalot na bankomat 🧐 policja dojechała na miejsce przed godziną 3....
    Odpowiedz Oceń: 1 0 Zgłoś treść
Zamknij Elbląska Uczelnia Humanistyczno Ekonomiczna