Zderzenie ciężarówek. Droga Ostróda-Olsztyn wciąż zablokowana

Policjanci z Ostródy wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 16 w okolicy Starych Jabłonek. Wyniku czołowego zderzenia dwóch ciężarówek dwie osoby zostały ranne. Droga została całkowicie zablokowana, a policjanci wyznaczyli objazdy.

Do zdarzenia doszło dzisiaj rano niedaleko miejscowości Stare Jabłonki, na drodze krajowej nr 16. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jadący od strony Olsztyna w kierunku Ostródy kierowca Mana podczas manewru wyprzedzania nie zachował należytej ostrożności, w wyniku czego doprowadził do czołowego zderzenia z nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku innym pojazdem ciężarowym. Na skutek zdarzenia obaj kierowcy zostali ranni i przewiezieni do szpitala. Mężczyźni byli trzeźwi.

W tym miejscu droga została zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy dla jadących tą drogą kierowców. Na miejscu ostródzcy funkcjonariusze prowadzą czynności zmierzające do ustalenia dokładnej przyczyny i okoliczności wypadku. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 12.00.

Źródło: KWP Olsztyn

Galeria

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz