Zagadka zaginięcia Jolanty Ciechanowicz z Olsztyna. Wyszła do lekarza 19 lat temu, ale nigdy tam nie dotarła

Zagadka zaginięcia Jolanty Ciechanowicz z Olsztyna. Wyszła do lekarza 19 lat temu, ale nigdy tam nie dotarła
Zaginiona Jonata Ciechanowicz
Fot. KMP Olsztyn

Policjanci z Olsztyna cały czas poszukują Jolanty Ciechanowicz, która 19 lat temu wyszła z domu do lekarza i do tej pory się nie odnalazła. Kobieta miała wtedy 22 lata. Jej zaginięcie zgłosił mąż.

Jolanta Ciechanowicz zaginęła 15 czerwca 2002 r. Wtedy wyszła z domu na osiedlu Dajtki około godz. 17:45. Mieszkała tam wraz z mężem i córką. Kobieta miała jechać autobusem do lekarza w związku z urazem kostki, nigdy jednak do niego nie dotarła.

Następnego ranka mąż zgłosił jej zaginięcie. Policjanci sprawdzili wszystkie możliwe tropy, jednak bez efektu. Z pomocą w poszukiwaniu 22-latki ruszyła również najbliższa rodzina, która m.in. w środkach komunikacji publicznej rozwieszała plakaty z wizerunkiem kobiety. Od tego momentu minęło już 19 lat.

Kobieta miała wtedy czarne, krótkie i proste włosy, mogły być przefarbowane na czerwono-żółte barwy. Twarz miała okrągłą, oczy niebieskie, miała 158 cm wzrostu. Z posiadanych informacji wynika, że kobieta w dniu zaginięcia mogła być ubrana w ciemnoniebieski polar, czarne materiałowe spodnie oraz czarne zamszowe pantofle. Kobieta mogła mieć ze sobą czarną torebkę.

Zagadka zaginięcia Jolanty Ciechanowicz wciąż nie została rozwiązana. Policjanci wciąż prowadzą jej poszukiwania.

Funkcjonariusze proszą o pomoc wszystkie osoby, które mogą mieć informacje w tej sprawie. Informacje można przekazać osobiście w Komendzie Miejskiej Policji w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23 lub telefonicznie pod numerem tel. 112 lub dzwoniąc bezpośrednio do osoby nadzorującej poszukiwania pod numer tel. 605 549 341.

Jolanta Ciechanowicz

Galeria

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz