Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się

Wstrzymują odbiór odpadów wielkogabarytowych

Wstrzymują odbiór odpadów wielkogabarytowych
Fot. Archiwum Olsztyn.com.pl

Od jutra, 18 marca, Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi zawiesza odbiór odpadów wielkogabarytowych. Ma to związek z rozprzestrzenianiem się pandemii koronawirusa.

reklama

ZGOK w Olsztynie poinformował, że od jutra do 27 marca zawiesza odbiór odpadów wielkogabarytowych. W związku z tym przedstawiciele zakładu proszą olsztynian, aby w tym okresie nie wystawiali tego typu opadów przy śmietnikach.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz
Odpowiadasz na komentarz.
Zaloguj się i odblokuj lepsze komentarze. Historia, wyróżnienie i dodatkowe opcje w Twoim profilu. Zaloguj się

Proponowane artykuły