Dziś jest: 14.07.2024
Imieniny: Bonawentury, Kamila
Data dodania: 2011-05-06 08:41

Iwona Starczewska

Wjazd na Leśną już otwarty

Olsztyńscy kierowcy bez problemu dojadą już do budynków stojących przy ulicy Leśnej. Otwarto bowiem wjazd w tę ulicę od strony ronda - Placu Ofiar Katastrofy Smoleńskiej (Schumana).

reklama
Możliwość zjazdu z ronda w ulicę Leśna cieszy nie tylko użytkowników obiektów tam stojących, ale również pozostałych kierowców przemieszczających się ulicą Artyleryjską. Otwarcie wjazdu możliwia swobodny dojazd do położonej w oddali oczyszczalni ścieków. Dodatkowow drogowcy liczą na znaczną redukcję ruchu pojazdów na trasie wyznaczonego objazdu – czyli przy wjeździe na teren starych koszar od strony Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania.

Drogowcy pracujący nad nową ulicą Artyleryjską mogą się również pochwalić kolejnym - gotowym odcinkiem nowej arterii. Tym razem to odcinek na trasie między skrzyżowaniem z ulicą Leśną, a  wjazdem przy OWSIiZ. Póki co ten odcinek drogi zostanie  udostępniony mieszkańcom dwóch kamienic stojących przy Artyleryjskiej: 1 i 3 jako dojazd do posesji.

Niebawem olsztyńskich kierowców czekają kolejne zmiany w organizacji ruchu związane z budową nowej ulicy Artyleryjskiej. Przywrócenie ruchu na ulicy Leśnej daje możliwość przygotowania objazdu przez teren starych koszar i przebudowę Artyleryjskiej przy wlocie na rondo.

Źródło: UM Olsztyn/własne

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz


www.autoczescionline24.pl