Dziś jest: 26.02.2024
Imieniny: Aleksandra, Mirosława
Data dodania: 2023-12-04 05:28

Redakcja

Świąteczna misja, escape room i pracownia Elfów na Mikołajki w Warmińskiej Aurze

Świąteczna misja, escape room i pracownia Elfów na Mikołajki w Warmińskiej Aurze
Świąteczna misja, escape room i pracownia Elfów na Mikołajki w Warmińskiej Aurze
Fot. Materiał Partnera

6 grudnia w dwóch największych olsztyńskich centrach handlowych rusza interaktywna świąteczna misja, która przeniesie całe rodziny do krainy Mikołaja w towarzystwie Elfów. Ponadto organizatorzy zapraszają na kreatywne spotkanie w Pracowni Plastycznej i do świątecznego escape roomu na żywo! Na odwiedzających będą czekać także słodkości i drobne upominki od Mikołaja oraz dodatkowe punkty w aplikacji SPOT, które będzie można wymienić na nagrody.

reklama

W świątecznych odsłonach obu galerii pojawi się Mikołaj z drużyną Elfów. Rozda słodkości i będzie można zrobić sobie z nimi zdjęcia na tronie oraz dzielić się swoimi bożonarodzeniowymi marzeniami. Ekipa Elfów zapewni młodszym i starszym wesołe animacje.

Pracownia Plastyczna i escape room na żywo!

Specjalnych atrakcji 6 grudnia w Warmińskiej Aurze w godz. 11-18 dostarczą Pracownia Plastyczna oraz escape room na żywo. W pracowni prowadzonej przez Elfy będzie można wykonać swoją ozdobę choinkową. Organizatorzy zapewnią niezbędne materiały, z których będzie można stworzyć oryginalne świąteczne dekoracje. Natomiast w escape roomie Mikołaj przygotował wyjątkowe wyzwanie - ukrył list w sejfie. Trzeba będzie go otworzyć i zdobyć hasło, rozwiązując zagadki i wykonując logiczne zadania. Emocji na pewno nie zabraknie!

Świąteczne rozgrywki

Przy wyspie świątecznej dokładnie w Mikołajki w Aura Centrum Olsztyna i w Galerii Warmińskiej stanie także interaktywny kiosk, a w nim gry dla różnych grup wiekowych, który będzie czynny w godz. 13-19.

„Wesołe Skrzaty” to zabawa, która będzie czekać na najmłodszych w wieku 3-7 lat. Trzeba będzie odnaleźć skrzaty, które schowały się w śnieżnej scenerii. W poszukiwaniach warto będzie wziąć pod uwagę fakt, że urwisy ubrane są w kolorowe czapki. Do dyspozycji starszych do 14 roku życia będzie „Bezcenna Księga”. To śnieżne wyzwanie będzie wymagać spostrzegawczości, by jak najszybciej odnaleźć różnice. Dla najstarszych przygotowano wirtualną zabawę w stylu escape room. Aresztowany Mikołaj nie może rozwozić prezentów, a więc zadaniem gracza będzie odnalezienie w jego chacie ukrytych w sejfie alibi, a nastepnie uwolnienie Siwobrodego.

- Święta to wyjątkowy dla nas wszystkich czas. Często spędzany w gronie najbliższych, dlatego cieszymy się, że do Warmińskiej Aury możemy zaprosić całe rodziny i już w Mikołajki podarować im magiczne chwile. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie, każdy odnajdzie u nas dziecięcą radość. Zapraszamy! -  mówi Natalia Tur, Regional Marketing Manager w NEPI Rockcastle.

Dodatkowe atrakcje

Ponadto w strefie gier pojawi się Elf z voucherami z dostępem do pełnej wersji platformy gier familijnych online Świąteczna Misja o wartości 5000 złotych! Warunkiem uzyskania tego upominku będzie założenie przez rodzica konta w aplikacji SPOT. Liczba voucherów jest ograniczona i będzie decydować kolejność udziału w akcji. 

Oprócz tego, biorąc udział w rozgrywkach w interaktywnym kiosku, będzie można zgarnąć gwarantowane 1000 punktów w aplikacji SPOT oraz relaksujące kolorowanki dla młodszych i starszych!

Zarówno w Aura Centrum Olsztyna, jak i w Galerii Warmińskiej interaktywna zabawa w świąteczną misję potrwa aż do 6 stycznia.

Warmińska Aura #poprawsobienastrój

* * *

GALERIA WARMIŃSKA

Galeria Warmińska przy ul. Tuwima jest kultowym miejscem na mapie Olsztyna. Dzięki wyjątkowej architekturze, nawiązującej do tradycyjnego warmińskiego budownictwa odwiedzana jest również przez turystów. Na powierzchni użytkowej około 41 500 m² znajduje się 170 sklepów znanych i cenionych w kraju i na świecie marek, wiele butików ma tu jedyne sklepy w regionie, kino, kawiarnie, restauracje, klub fitness, salon zabaw dla dzieci, a także amfiteatr i parking z 1200 miejscami. Galeria jest przyjazna mamom i małym dzieciom: posiada trzy przytulne pokoje, w których można nakarmić czy przebrać dziecko, w strefie restauracyjnej do dyspozycji mam są bezpłatne mikrofalówki. Galeria Warmińska niemal co tydzień przygotowuje imprezy np. pokazy mody, koncerty czy imprezy propagujące zdrowy styl życia.

Właścicielem i zarządcą Galerii Warmińskiej jest NEPI Rockcastle sp. z o.o.

Więcej na https://www.galeria-warminska.pl

AURA CENTRUM

Aura Centrum Olsztyna leży w sercu miasta, tuż obok najważniejszych urzędów i instytucji województwa warmińsko-mazurskiego, zaledwie krok od Starego Miasta. Jest to centrum nowoczesne i przyjazne odwiedzającym, w którym panuje spokojna atmosfera. Na powierzchni użytkowej 25 tys. m² mieści się prawie 100 punktów handlowych i gastronomicznych oraz nowoczesne Kino Helios, mające 8 sal kinowych i mogące pomieścić ponad 1900 miłośników dużego ekranu. W Aurze znajduje się duży market spożywczy i apteka. Oprócz sklepów i lokali restauracyjno-kawiarnianych w Aurze działa uwielbiana przez dzieci biblioteka Abecadło, mieści się tu także ceniona w mieście szkoła muzyczna.

Właścicielem i zarządcą Aura Centrum Olsztyna jest NEPI Rockcastle sp. z o.o.

Więcej na http://www.auracentrum.pl/

Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz


www.autoczescionline24.pl