Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się

Ścigają przestępców, a po godzinach...malują

W elbląskiej Galerii ZUM odbyła się wystawa obrazów, fotografii i poezji czterech braniewskich policjantów. Na wernisażu Druga strona odznaki obecni byli m.in. przedstawiciele braniewskiego samorządu, policji, przyjaciele i znajomi mundurowych artystów.

reklama

Wernisaż prac w Galerii ZUM to kolejna odsłona talentu policjantów-artystów. Mirek, Piotr, Marcin Orłowscy i Janek Sobolewski wcześniej prezentowali swoje prace w węższym, policyjnym gronie. W marcu „wyszli” ze swoją twórczością do szerszej widowni organizując w Braniewskim Centrum Kultury wystawę malarstwa, fotografii i poezji poświęconej paniom z okazji Dnia Kobiet. Część tych prac widoczna była również na elbląskiej wystawie.

Życzymy Panom dalszych sukcesów, zarówno w rozwijaniu pasji jak i służbie.

 

Źródło: KWP Olsztyn/własne

Galeria

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz
Odpowiadasz na komentarz.
Zaloguj się i odblokuj lepsze komentarze. Historia, wyróżnienie i dodatkowe opcje w Twoim profilu. Zaloguj się

Proponowane artykuły