Samochód uderzył w przydrożne drzewo. Cztery osoby trafiły do szpitala

Ostródzcy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w pobliżu miejscowości Dąbrówno. W wyniku wypadku cztery osoby, w tym dwoje dzieci w wieku 2 i 5 lat, trafiły do olsztyńskiego szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 16.00 na terenie gminy Dąbrówno. Policjanci, wstępnie ustalili, że kierowca opla astry zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo.

W wyniku tego zdarzenia 22-letni kierowca, w bardzo ciężkim stanie został helikopterem przewieziony do olsztyńskiego szpitala. Drugi helikopter zabrał tam 5-letnią dziewczynkę, która złamała nogę i odniosła obrażenia twarzy. Karetką z kolei została do szpitala dowieziona matka dzieci i jej 2-letni synek. Życiu kobiety i dzieci nie zagraża niebezpieczeństwo.

Przez kilka godzin na miejscu wypadku pracowali funkcjonariusze, którzy zbierali ślady, przesłuchiwali świadków, aby ustalić przebieg tego zdarzenia. Przez około 3 godziny ruch w tym miejscu był całkowicie zablokowany, policjanci zorganizowali objazdy.
Źródło: KWP Olsztyn

Galeria
Tagi: szpital

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz