Samochód jest, ale zaginionych nadal brak - AKTUALIZACJA

Białostoccy policjanci, poszukujący dwóch zaginionych mężczyzn, odnaleźli wczoraj ich samochód zatopiony w rzece. Niestety nadal nie wiadomo co stało się z 23-letnim Rafałem Uziełłą i 26-letnim Piotrem Patelskim.

 

Przypomnijmy, że dwaj poszukiwani mężczyźni zaginęli w nocy z piątku na sobotę w okolicy Rzędzian pod Białymstokiem. Do tej pory nie nawiązali kontaktu z rodziną i pracodawcą.

Trwające od kilku dni poszukiwania doprowadziły do odnalezienia samochodu, którym podróżowali zaginieni. Wczoraj przed południem śmigłowiec Straży Granicznej,  biorący udział w poszukiwaniach, zauważył pod taflą wody Narwi obiekt, który  zarysami przypominał pojazd.  Policjanci, którzy dotarli na miejsce, potwierdzili, że jest to nissan patrol poszukiwany od kilku dni. Dziś na miejscu będą prowadzone dalsze działania.

Wszyscy, którzy posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionych proszeni są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Białymstoku pod nr telefonu /85/ 670 24 73 lub z najbliższą jednostką Policji tel. 997 lub 112 z telefonu komórkowego.

 

Aktualizacja: 

Niestety, w wyciągniętym z wody wraku samochodu znaleziono ciało 23-letniego Rafała Uziełły z Olsztyna. Drugi z zaginionych jest nadal poszukiwany.

Źródło: KWP Białystok/własne

Galeria

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • ? 2010-01-15 14:17:29 83.20.*.*
    Co było do przewidzenia?
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0
  • Ania 2010-01-14 21:47:56
    To było do przewidzenia... Wyrazy współczucia dla rodziny Rafała....[*]
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0