Pierwszy na świecie dzik-surfer pływa po mazurskim jeziorze [ZDJĘCIA]

Pierwszy na świecie dzik-surfer pływa po mazurskim jeziorze [ZDJĘCIA]
Pływający dzik po Jezioraku
Fot. Warmia i Mazury Nieznane / Facebook

W poniedziałkowy poranek portale społecznościowe obiegło zdjęcie dzika-surfera, który pływał po jednym z mazurskich jezior.

Dziki w Olsztynie to temat, który od wielu miesięcy wywołuje z jednej strony fascynację, natomiast z drugiej strach. Latem tego roku w stolicy Warmii i Mazur zadomowiły się one na dobre. Widzielìśmy je na olsztyńskiej starówce, spacerujące po ulicach, czy też na plażach.

Pisaliśmy o tym m.in. w materiałach Dziki na dobre wtopiły się w krajobraz Olsztyna [WIDEO], Dzik-złodziej grasuje na Pieczewie w Olsztynie. Zaszedł od tyłu starszą kobietę [WIDEO], Nagi mężczyzna biegał za dzikami po plaży. Zwierzęta ukradły mu torbę.

Powstał nawet na ten temat utwór muzyczny, o którym pisaliśmy w materiale ''Do serca przytul dzika, nie zamykaj mu śmietnika'' – nowa piosenka o Olsztynie podbija sieć! [WIDEO].

W poniedziałkowy poranek portale społecznościowe obiegło zdjęcie dzika-surfera, który pływał po jednym z jezior. Zdjęcie stało się niezwykle popularne.

Internauci szybko ustalili, że fotografia została wykonana na Jezioraku na Mazurach.

Sam dzik podzielił jednak internautów. Niektórzy z nich napisali pod postem, iż "pływa on tak już od lipca", wnioskując, że jest to sztuczna instalacja imitująca dzika.

kru, Katarzyna Leśniowska

Galeria

Komentarze (5)

Dodaj swój komentarz