Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się

Otwierają lodowisko na Pieczewie

Już w piątek olsztynianie zyskają drugie lodowisko. Ośrodek Sportu i Rekreacji postanowił uruchomić taflę przy ulicy Jeziołowicza.

reklama

Lodowisko przy ulicy Jeziołowicza 4 otwarte zostanie w piątek 1 grudnia o godzinie 10.00. Administrator obiektu, Ośrodek Sportu i Rekreacji, tradycyjnie już przygotował bezpłatny dzień otwarcia. To oznacza, że w piątek za korzystanie z lodowiska nie będziemy płacić. Jedyna opłata związana będzie z wypożyczeniem łyżew, jeśli ktoś nie posiada własnych.

Od soboty 2 grudnia za korzystanie z tafli będziemy już płacić. Bilet ulgowy kosztuje 5 złotych, a normalny 7 złotych.

Lodowisko czynne będzie w godzinach 10.00 do 22.00.

Przypomnijmy, od 23 listopada w godzinach 9.00-21.00 funkcjonuje także lodowisko przy hali Urania.

Wciąż czekamy także na otwarcie lodowiska przy Centrum Rekreacyjno Sportowym „Ukiel”. Data nie jest jeszcze znana.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz
Odpowiadasz na komentarz.
Zaloguj się i odblokuj lepsze komentarze. Historia, wyróżnienie i dodatkowe opcje w Twoim profilu. Zaloguj się

Proponowane artykuły