Dziś jest: 24.02.2024
Imieniny: Bogusza, Macieja
Data dodania: 2024-02-08 11:19

Redakcja

OPiOA chce poznać opinie widzów

OPiOA chce poznać opinie widzów
Planetarium w Olsztynie przechodzi zmiany. Jak reagują na nie klienci?
Fot. UM Olsztyn

Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne przechodzi szereg istotnych zmian. Władze instytucji chcą także poznać opinię widzów na temat jej funkcjonowania.

reklama

Warto poświęcić dosłownie kilka minut by wypełnić specjalnie przygotowaną ankietę. Dzięki odpowiedziom będzie możliwa zmiana funkcjonowania instytucji i spełnienie oczekiwań odwiedzających.

- Pomoże nam to jeszcze lepiej dostosować ofertę do naszych klientów, dotrzeć z informacją i poprawić jakość naszych usług - mówi dyrektorka OPiOA, Magdalena Pilska-Piotrowska.

[wypełnij ankietę]

Anonimowa ankieta składa się z kilkunastu zamkniętych i otwartych pytań. Autorzy pytają m.in. o częstotliwość odwiedzin, skąd widzowie czerpią wiedzę o wydarzeniach, ocenę systemu kupna biletów on line czy propozycje zmian w ofercie.

Końcówka poprzedniego roku to szereg zmian w OPiOA. Władzę w instytucji objęła nowa dyrektorka, realizowano modernizację sprzętu projekcyjnego w planetarium oraz oferty obserwatorium. Natomiast ten rok to przede wszystkim przygotowania do gruntownej modernizacji siedziby planetarium

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • Janusz Pisiewicz 2024-02-08 11:31:05 95.160.*.*
    Wszyscy oprócz PiSu. Oni już dawno odlecieli. Dziękuję za uwagię.
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 3 0

www.autoczescionline24.pl