Dziś jest: 29.05.2024
Imieniny: Bogumiły, Magdaleny
Data dodania: 2010-03-10 13:21

Natalia

OKS rozpoczyna rundę wiosenną

Już w najbliższą niedzielę podopieczni Zbigniewa Kieżuna spotkaniem w Wysokiem Mazowieckiem rozpoczną rundę wiosenną sezonu 2009/10. Choć olsztyńscy piłkarze w czasie przygotowań nie uczestniczyli w żadnym zgrupowaniu, to wzięli udział w trzynastu sparingach, z których 9 wygrali.

reklama
W rundzie wiosennej sezonu 2009/10 w OKS-ie 1945 Olsztyn nie zagrają już Paweł Łukasik i Krzysztof Filipek, którzy odeszli do Ruchu Wysokie Mazowieckie, oraz Damian Widuto i Łukasz Wasilewicz. W ich miejsce wejdą nowi zawodnicy: Janusz Bucholec, Paweł Głowacki i Piotr Karłowicz.

Podczas przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2009/10 piłkarze OKS-u nie uczestniczyli w żadnym zgrupowaniu. Wzięli za to udział w 13 sparingach, z czego 1 przegrali, 3 zremisowali i 9 wygrali. W niektórych z  nich mieli okazję zagrać piłkarze z klubu juniorskiego.

W najbliższą niedzielę olsztyński zespół zmierzy się na wyjeździe z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Walkę o punkty OKS rozpocznie najprawdopodobniej w zestawieniu: Daniel Iwanowski - Janusz Bucholc, Tomasz Aziewicz, Arkadiusz Koprucki, Sebastian Spychała - Paweł Głowacki, Maciej Szostek, Paweł Alancewicz, Bogdan Miłkowski, Piotr Głowacki - Łukasz Suchocki.

Źródło: stomil.olsztyn.pl/własne

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz


www.autoczescionline24.pl