Niewybuch przy ul. Szarych Szeregów w Olsztynie. Ewakuowano mieszkańców [ZDJĘCIA]

Niewybuch przy ul. Szarych Szeregów w Olsztynie. Ewakuowano mieszkańców [ZDJĘCIA]
Przy ul. Szarych Szeregów i Jagiellończyka znaleziono niewybuch
Fot. KMP Olsztyn / Twitter, Łukasz Kozłowski / Olsztyn.com.pl

Wczoraj (15 października) około godz. 17 na skrzyżowaniu ulic Szarych Szeregów i Jagiellończyka znaleziono niewybuch. Teren został zamknięty, a mieszkańców ewakuowano. Akcja policji i wojskowych saperów zakończyła się dziś rano.

Wczoraj po południu na skrzyżowaniu ul. Szarych Szeregów z ul. Jagiellończyka w Olsztynie znaleziono niewybuch, mogący pochodzić z czasów II wojny światowej. Dyżurny informację na ten temat otrzymał od pracowników budowlanych, którzy wykonywali tam prace. Policjanci zamknęli teren i ewakuowali kilkudziesięciu mieszkańców okolicznych bloków. Tern został całkowicie odizolowany, nie było przejazdu.

Akcja trwała do dzisiejszego poranka (16 października). Około godz. 8 rano funkcjonariusze zakończyli działania, mieszkańcy wrócili do mieszkań. Ruch został przywrócony.

Komentarze (3)

Dodaj swój komentarz

 • jj 2020-10-16 13:34:04 83.5.*.*
  Suki z odpalonymi silnikami całą noc robiły dyskotekę na dzielni
  Odpowiedz Oceń: 2 4 Zgłoś treść
 • podpiwkownik 2020-10-16 13:10:09 185.12.*.*
  A obok jest obiekt wojskowy: magazyny z bronią i amunicją... przypadek?
  Odpowiedz Oceń: 4 3 Zgłoś treść
 • raad 2020-10-16 09:52:42 81.190.*.*
  A ten niewybuch to się skąd tam wziął? Robotnicy wykopali, ktoś podrzucił, tak się z nudów zmaterializował? Nie miał co robić, nie wiedział czym się zająć i pomyślał "a kij tam wezmę się objawię na skrzyżowaniu, zobaczymy co się stanie". Wiadomo co to za niewybuch w ogóle? Nabój pepeszy, granat, Fat Man? To ja mam was uczyć dziennikarskiej roboty? Swoją drogą dobrze wiedzieć, że jak po 15 znajdzie się niewybuch to lepiej udać, że się nie widzi, bo i tak przyjadą dopiero następnego dnia.
  Odpowiedz Oceń: 11 3 Zgłoś treść