Mercedes doszczętnie spłonął na al. Przyjaciół. Uszkodzone zostały także sąsiednie auta [ZDJĘCIA]

Mercedes doszczętnie spłonął na al. Przyjaciół. Uszkodzone zostały także sąsiednie auta [ZDJĘCIA]
Na al. Przyjaciół doszło do pożaru mercedesa, bardzo wysoka temperatura uszkodziła sąsiednie auta
Fot. Łukasz Kozłowski / Olsztyn.com.pl

W środę rano (12 maja) na al. Przyjaciół w Olsztynie doszło do pożaru mercedesa. Wysoka temperatura spowodowała, że uszkodzeniu uległo także pięć pobliskich aut.

Do zdarzenia doszło w środę około godz. 4:50 na al. Przyjaciół w Olsztynie. Strażacy po przybyciu na miejsce zauważyli mocno rozwinięty pożar mercedesa. Wysoka temperatura spowodowała, że uszkodzeniu uległo także pięć innych aut, znajdujących się w pobliżu.

Mercedes spłonął doszczętnie. Na tę chwilę przyczyna pożaru nie jest znana. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności zdarzenia.

To nie pierwsze tego typu zdarzenie w przeciągu ostatnich kilku miesięcy. W lutym na ul. Mroza spłonęło osiem samochodów. O sprawie informowaliśmy w artykułach: Straszne! Spłonęło osiem aut na olsztyńskich Jarotach [ZDJĘCIA] oraz Wracamy do sprawy pożaru ośmiu aut na olsztyńskich Jarotach. Policjanci szukają świadków.

Galeria

Komentarze (9)

Dodaj swój komentarz

 • Świński ryj 2021-05-14 11:12:42 195.136.*.*
  Moim zdaniem w tym mieście jest podpalacz i niech tą sprawą w końcu zajmie się policja i go złapią za nim podpali mojego Bentleya.
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 1 0
 • Lord NO 2021-05-13 14:52:05 217.138.*.*
  Byłem na miejscu widzialem wszystko, specjalnie pokazują tu na zdjęciach jakieś popalone graty ale to nie prawda. PRAWDA JEST INNA...ale do rzeczy. 25 letni mercedes (ogórek) zaczął się palić po tym jak 20 letnia zdezelowana instalacja gazowa zaczęla przeciekać, mercedes na rejestracji NOL. Przyjechał do Olsztyna poogodalac nieruchomości myślał że Aleja Przyjaciół to jak jego PGR i ceny podobne ale jak zobaczył że domy wystawiona tam są po półtorej miliona złotych a zdołał odłożyć 25 tysięcy na inwestowanie w nieruchomośc i to pedał gazu wcisnął w opór i zaczął sie jarać żywym ogniem. Tym samym mercedes rocznik 1996 o wartości rynkowej 1200 zł uszkodził zamożnym "NO" samochody o łącznej wartości 4,2 miliona złotych. Wsród uszkodzonych aut był między innymi Bentley Continental GT, Porsche 911 i Ferrari 458 Italia. Tak sie kończą wycieczki tubylców do futurystycznych metropolii
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 9 12
 • Rodowity Olsztynianin 2021-05-13 14:04:57 5.173.*.*
  Przyczyna pożaru - NOL
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 3 9