Lokal na os. Generałów, gdzie urządzono ‘’Kuchenne Rewolucje’’ jednak nie jest na sprzedaż

Lokal na os. Generałów, gdzie urządzono ‘’Kuchenne Rewolucje’’ jednak nie jest na sprzedaż
Magda Gessler zdementowała informacje jakoby restauracja na os. Generałów w Olsztynie była na sprzedaż
Fot. Magda Gessler / Facebook

Lokal Rumiane Bistro na os. Generałów został wystawiony na sprzedaż. Jednakże właściciele zmienili zdanie. Głos w tej sprawie zabrała także Magda Gessler, kulinarna influencerka.

Przypomnijmy, że 31 marca w telewizji wyemitowano odcinek „Kuchennych Rewolucji”, w którym Magda Gessler przeprowadziła rewolucję w pizzerii znajdującej się na os. Generałów w Olsztynie. Serwowano tam głównie kuchnię włoską, ale także sushi, sandwicze czy polskie jedzenie. Lokal początkowo nie cieszył się dużą popularnością klientów, dlatego właściciele mieli przed oczami widmo bankructwa.

Postanowili poprosić o pomoc kulinarną influencerkę – Magdę Gessler. Restauratorka zreorganizowała kuchnię, wdrożyła do jadłospisu lokalne produkty, głównie ryby, ale także m.in. grzyby czy dziczyznę. Klienci byli zachwyceni. Zwracali uwagę nie tylko na smak potraw, ale również gustownie wykonane wnętrze. Rumiane Bistro otrzymało rekomendację restauratorki.

Co ciekawe, po emisji odcinka „Kuchennych Rewolucji”, na portalu z ogłoszeniami zauważono informację o sprzedaży restauracji.

Sprzedam Bistro po udanych Kuchennych Rewolucjach z Panią Magdą Gessler (emisja programu przewidziana na kwiecień 2022). Atrakcyjne miejsce na osiedlu Generałów, przy ul. Wilczyńskiego 38. Lokal wyposażony w specjalistyczny sprzęt kuchenny bez wkładu własnego. Możliwość przejęcia lokalu wraz z pracownikami znającymi receptury potraw po rewolucjach. Lokal sprzedaję z powodów zdrowotnych.

– możemy przeczytać w ogłoszeniu.

Zdezorientowani klienci zasypywali pytaniami profile społecznościowe restauracji. Jak się okazało, rzekoma sprzedaż restauracji to tylko plotki.

RUMIANE BISTRO NIE JEST NA SPRZEDAŻ I NIE BĘDZIE. Jesteśmy otwarci cały czas i mamy się świetnie.

– możemy przeczytać oficjalne stanowisko właścicieli lokalu.

Na dodatek Magda Gessler opublikowała wiadomość, jaką otrzymała od właściciela Rumianego Bistro, który odniósł się do artykułu w „Gazecie Olsztyńskiej”.

Jestem umówiony z prawnikiem na spotkanie w sprawie „Gazety Olsztyńskiej”, która napisała nieprawdę że „Kuchenne Rewolucje” w Olsztynie okazały się nieskuteczne.

– przyznał właściciel.

Dodał, że rzeczywiście przed miesiącem wystawił lokal na sprzedaż, ponieważ miał chwilę zwątpienia, gdy przychodziło wielu klientów, a pracownicy nie dawali rady ich obsługiwać. Właściciele musieli zabierać do restauracji 2-letnią córeczkę.

Z czasem jakoś sobie poradziliśmy i zapomnieliśmy o usunięciu ogłoszenia. Na chwilę obecną jest ono oczywiście usunięte. Rewolucje okazały się sukcesem.

– dodał właściciel.

Znana restauratorka sama przyznała, że właściciel opublikował ogłoszenie o sprzedaży na długo przed emisją programu, a w Internecie pojawiły się nieprawdziwe informacje po to, aby wzbudzić sensację.

W sieci pojawiły się BŁĘDNE informacje mające na celu wzbudzić sensacje i wywołać SKANDAL… dość żerowania na drobnych błędach! Bistro Rumiane NIE JEST na sprzedaż… właściciel opublikował ogłoszenie sprzedaży DŁUGO przed emisją programu.

– wyjaśniła Magda Gessler.

Magda Gessler 

Oficjalny komunikat z pierwszej ręki 😃 RUMIANE BISTRO NIE JEST NA SPRZEDAŻ I NIE BĘDZIE Jesteśmy otwarci cały czas i mamy się świetnie 😃 A mediami zajmiemy się osobiście.

Opublikowany przez Rumiane Bistro Sobota, 2 kwietnia 2022
Galeria

Komentarze (27)

Dodaj swój komentarz

 • Powodzenia 2022-04-06 16:51:27 31.0.*.*
  Jak dla mnie to Gessler postraszyla prawnikiem ze PRowo slabo ze po emisji , lokal na sprzedaz i antyreklama, ale to sie nie moglo udac : sumy na hamburgu…., generalnie pizzy na dobrym poziomie jest sporo w okolicy, obiadow domowych tez przybywa , kebaby wiadomo wszedzie, ale te menu to gwozdz do trumny dla tego miejsca …a szkoda
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 1 0
 • hahaha żenujące 2022-04-05 23:03:04 195.191.*.*
  Sprzedawać "restaurację", bo za dobrze się kręci, a pracownicy zapewne nie chcą pracować za marne 15 zł.
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 3 1
 • Andrzej 2022-04-05 12:56:16 5.184.*.*
  Jak na nią patrzę to tracę apetyt
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 6 6
 • eu 2022-04-05 10:33:27 95.160.*.*
  ''Sensacyjna wiadomość'' na miarę regjonu
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 6 1
 • Witold Gombrowicz 2022-04-05 07:55:24 83.9.*.*
  Koniec i bomba. Kto czytał, ten trąba.
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 5 4
 • MT 2022-04-04 20:57:44 95.41.*.*
  ".....dość żerowania na drobnych błędach! ...." Sprzedam lokal - drobny błąd. Prędzej uwierzę w Smerfy i Dziadka Mroza. Czy macie Ludzi za idiotów ?????.
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 20 2
 • Młoda 2022-04-04 20:39:10 5.173.*.*
  Z tego wynika że nic w tym mieście od 14 lat się nie zmienia. Więcej jest bankrutów niż ludzi sukcesu. Więcej zamyka się lokali niż otwiera nowych. Olsztyn nie rozwija się od 14 lat. A przecież od 2004 jesteśmy w Unii. Było kilka momentów kiedy można było pomóc lokalnemu biznesowi. W tym czasie krajem rządziło PO. Teraz Olsztynem nadal rządzi PO i też się nic nie zmienia. Ale nieudacznicy tak mają. Czy jest prosperita czy marazm nic nie potrafią zrobić. Trzeba ich za 520 dni przegonić z tego miasta.
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 14 26
 • D 2022-04-04 19:55:41 79.191.*.*
  Gdzie można obejrzeć powtórkę odcinka z Rewolucji z tą wiedźmą??
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 12 7
 • buhaha 2022-04-04 16:21:00 195.191.*.*
  buahahahahaha "Dodał, że rzeczywiście przed miesiącem wystawił lokal na sprzedaż, ponieważ miał chwilę zwątpienia, gdy przychodziło wielu klientów, a pracownicy nie dawali rady ich obsługiwać. Właściciele musieli zabierać do restauracji 2-letnią córeczkę" No rzeczywiście, to dopiero są powody do sprzedaży lokalu hahaha
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 35 3
 • hałabała 2022-04-04 16:13:49 37.30.*.*
  Gamoń nie potrafił nawet ugotować makaronu, pycca była po prostu słaba, nie dobra, nie szło ...kasy brak....długi ....jedyne rozwiązanie p. Gessler. Zmieniła , pokazała co i jak , plan był by po szybko opierdolić, ale fama się rozeszła i ludzie z ciekawości zaczęli się stołować........cwaniakowe podejście i tak zostanie nagrodzone.....wróżę bankrut za jakiś czas. Skoro nie potrafili robić szamy to dalej nie potrafią , na razie KOPIA Gessler....trochę pojada na tym i Koniec.
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 20 4