Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się

Lodowisko już otwarte. Bilet kupimy w biletomacie (zdjęcia)

Pierwsze z trzech olsztyńskich lodowisk już służy olsztynianom, kochającym zimową aktywność. Co ciekawe, od tego roku, bilet na lodowisko kupimy w biletomacie, ktory stanął przed wejściem na taflę.

reklama

Otwarcie lodowiska przy HWS Urania (Piłsudskiego 44) nastąpiło w sobotę 22 listopada. Temperatura powietrza nie przekracza 10 kresek powyżej zera, a więc tafla zachowuje wymagany stan techniczny.

To jednak nie koniec miejsc dla miłośników zimowych atrakcji. Już w najbliższy weekend ruszy tafla przy ul. Jeziołowicza 4.

Nowością od tego sezonu jest sprzedaż biletów wstępu na lodowiska z użyciem biletomatów ustawionych przy wejściu na taflę.

Biletomat przyjmuje banknoty 10 i 20 złotowe, bilon o nominale: 50 gr, 1 zł, 2 zł i 5 zł oraz wydaje resztę.

W tym sezonie obowiązują bilety wstępu:
- normalny w cenie: 6 zł
- ulgowy w cenie: 4 zł
- bilet z Kartą Dużej Rodziny
- normalny w cenie: 3 zł
- ulgowy w cenie: 2 zł

Już wkrótce zostanie otwarte trzecie lodowisko w Olsztynie. Tafla zlokalizowana będzie w CSR Ukiel.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz
Odpowiadasz na komentarz.
Zaloguj się i odblokuj lepsze komentarze. Historia, wyróżnienie i dodatkowe opcje w Twoim profilu. Zaloguj się

Proponowane artykuły