Kortowiada 2011 - program

Trwa wielkie odliczanie! Słynne, olsztyńskie juwenalia startują już za 14 dni. Znamy już pełen program Kortowiady 2011 - zobacz!

Program Kortowiady 2011

Środa 18.05

15:00 Wystrój akademików

20:00 Imprezy klubowe

Czwartek 19.05

11:00 Parada Wydziałów ulicami Olsztyna, trasa: parking przy Hali Urania, al. Piłsudskiego, Wysoka Brama, Stare Miasto, al. Warszawska, Rektorat, parking przy Centrum Konferencyjnym.

14:00 Wenus Show - wybór najpiękniejszej studentki UWM (parking przy Centrum Konferencyjnym)

15:00 Strefa Lech - 2 namioty z muzyką i strefą chill (stadion główny)

18:00 RED BULL TOURBUS Muzyka Młodych (parking przy WNT - ul. Oczapowskiego) Główna gwiazda: TEDE

19:00 Noc Szantowo - Folkowa (Plaża Kortowska) Wakansija, Horpyna, Ratatam, Bartnizky Band, Wodny Patrol

21:30 Pokaz tańca z ogniem (Stadion Główny) - grupa eXodus

20:00 Namiot- muzyka klubowa (kort tenisowy obok Plaży Kortowskiej) - Systu, TAS( Feel+ Notrust+ Kasia), AMC( Aeromatic+ Krazz), Coffin

Piątek 20.05

10:00 Turniej gier komputerowych (Biblioteka Główna)

10:00 Wyścigi kajakowe pomiędzy dziekanami wydziałów (Jezioro Kortowskie)

12:00 KortoFest- festiwal muzyczny (Plaża Kortowska) - Gwiazda festiwalu: APTEKA

12:30 Bój Wydziałów (parking przy Centrum Konferencyjnym) – wybór najlepszego wydziału

15:00 Strefa Lech (Stadion Główny) - 2 namioty z muzyką i strefą chill

16:00 Siłowanie na łapę (Klub Rakor)

17:00 Koncert rozmaitości (Górka Kortowska) Strefa Zero, Finaliści Ajdola + D'Dorsh, Long & Junior, StarGuardMuffin, Farben Lehre, DŻEM, GENTLEMAN & THE EVOLUTION

20:00 Namiot HipHop (kort tenisowy obok Plaży Kortowskiej) - Efenta, FiS, SML Crew, PIH, Młody M + RX, DJ One2One

Sobota 21.05

10:00 Turniej Counter Strike (Biblioteka Główna)

11:00 Zawody siłowe+ sekcja tańca SWFiS "To jest to" (Stadion Główny)

13:00 Pokaz jazdy grupy motocyklowej WHEELIEHOLIX(parking przy Centrum Konferencyjnym)

13:00 House Music Stage (Plaża Kortowska) - scena alternatywna: Zamach Stanu, Dead on Time, Pogotowie Energetyczne, Kumka Olik, The Analogs

14:00 Rywalizacja między akademikami (Plaża Kortowska, Stadion)

15:00 Strefa Lech (Stadion Główny) - 2 namioty z muzyką i strefą chill

17:00 Mega Koncert (Górka Kortowska) Fervor, Kuśka Brothers, Radio Bagdad, AbradAb, ENEJ, Elektryczne Gitary, LADY PANK

20:00 Namiot- muzyka klubowa– (kort tenisowy obok Plaży Kortowskiej) The Professional ( DJ Nobis, Nuno- voc., Banan- sax., DJ Wroo), DJ Procop, !OHM

Niedziela 22.05

11:30 Bicie Rekordu Guinnessa (Plaża Kortowska) - budujemy największą na świecie konstrukcję z butelek plastikowych

12:00 Śniadanie na Plaży Kortowskiej

15:00 Mecz błotny- (Ośrodek Jeździecki - Kortowo III) mecz w piłkę nożną

15:00 Kabareton- wstęp tylko na koszulkę wydziałową 2011 (Centrum Konferencyjne - Aula Kongresowa) Kabaret Szarpanina, Kabaret DNO

19:00 Poezja Śpiewana- wstęp tylko na koszulkę wydziałową 2011 (Centrum Konferencyjne - Aula Kongresowa) - Jarosław Chojnacki, Robert Kasprzycki

 

Imprezy i wydarzenia NON-STOP

konkurs fotograficzny na najlepsze zdjęcie

konkurs na najlepsze przebranie

 

Źródło: inf. organizatora/własne

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz