Kolejna impreza na lotnisku Olsztyn-Mazury. Tym razem z okazji Dnia Dziecka

Kolejna impreza na lotnisku Olsztyn-Mazury. Tym razem z okazji Dnia Dziecka
Fot. Port Lotniczy Olsztyn-Mazury/FB

Był już Sylwester i koncert kapeli grającej covery. Teraz przyszła pora na wydarzenie adresowane do najmłodszych. Port Lotniczy Olsztyn-Mazury wykorzystuje swoją przestrzeń i organizuje Dzień Dziecka.  

Atrakcyjne mury terminala portu lotniczego Olsztyn-Mazury po raz kolejny wypełnią się tłumem. Nie będą to jednak pasażerowie, a rodziny z dziećmi zaproszone na Dzień Dziecka, organizowany 28 maja na terenie lotniska w Szymanach.

Spółka zarządzająca lotniskiem po raz kolejny zdecydowała się ożywić nieco port i otworzyć jego przestrzeń dla wydarzeń niezwiązanych z działalnością tego miejsca.

Tym razem w murach terminala odbędzie się Odlotowy Dzień Dziecka. Wśród atrakcji między innymi kosmiczne seanse w mobilnym planetarium, warsztaty sklejania satelitów, lunety do obserwacji słońca, wystawa meteorytów, malowanie twarzy i warsztaty koralikowe, czy zapoznanie się z pracą sokolnika oraz jego zwierząt.

Na uczestników czekać będą również food trucki, czy stoiska z watą cukrową. Wyjątkową atrakcją wydarzenia będą loty zapoznawcze awionetką. 10-minutowy przelot nad Szczytnem i okolicami kosztować będzie 160 złotych.

Odlotowy Dzień Dziecka rozpocznie się o godzinie 11.00, a zakończy około godziny 16.00.

Przypomnijmy, to kolejne już wydarzenie organizowane w porcie. Na lotnisku odbyła się już impreza sylwestrowa, czy koncert cover bandu Spare Bricks.

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • nvdd 2017-05-22 12:03:06 46.112.*.*
    a bedzie inscenizacja lądowania transportu z talibami?
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0
  • Ryszard Ochódzki 2017-05-22 10:30:38 94.254.*.*
    ...i co my tym misiem robimy? Otwieramy oczy niedowiarkom. To nasze mówimy i to nie jest nasze ostatnie słowo.
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 1 0
2147382000