Dziś jest: 23.02.2024
Imieniny: Damiana, Polikarpa
Data dodania: 2023-11-30 03:45

Redakcja

Kod promocyjny Binance, czyli jak płacić niższe prowizje na giełdach kryptowalut

Kod promocyjny Binance, czyli jak płacić niższe prowizje na giełdach kryptowalut
Zdjęcie ilustracyjne do tekstu
Fot. Unsplash

Binance, jako jedna z czołowych globalnych giełd kryptowalut, stale wprowadza innowacje, umacniając swoją pozycję na rynku. Istotną częścią strategii firmy jest oferowanie korzystnych warunków handlowych, w tym niższych prowizji, w czym dużą rolę odgrywają właśnie kody promocyjne. Użytkownicy mogą skorzystać z różnych promocji, w tym z „kodów Binance”, które pozwalają generować oszczędności przy transakcjach kryptowalutowych. Skąd je wziąć? Jak działają? Zobaczmy!

reklama

Historia i charakterystyka Binance

Binance założono stosunkowo niedawno, bo w 2017 roku. Wystarczyło zaledwie kilka lat, by przedsiębiorstwo zrewolucjonizowało rynek kryptowalut i wyrobiło sobie pozycję jednej z największych globalnych giełd. 

Jego sukces wynika z połączenia innowacyjności, niezawodności i różnorodności oferty. Kluczowe wyróżniki Binance, to:

 • Zaawansowane technologie handlowe: giełda oferuje innowacyjne funkcje, które przyciągają zarówno doświadczonych traderów, jak i początkujących inwestorów.
 • Wysoki poziom bezpieczeństwa: można wskazać tu na rozbudowane protokoły szyfrowania, ubezpieczenie transakcji, świetną aplikację mobilną oraz oczywiście na weryfikację dwuetapową. Platforma korzysta też z rozwiązań napędzanych przez AI.
 • Szeroka oferta kryptowalut: Binance umożliwia handel setkami różnych cyfrowych środków płatniczych, a także tokenów, co sprawia, że jest atrakcyjna dla szerokiego grona użytkowników.

Innowacje wprowadzone przez Binance to między innymi:

 • Binance Coin (BNB): to „wewnętrzna” kryptowaluta serwisu, która służy do obniżania prowizji transakcyjnych.
 • Binance Smart Chain: sieć bazująca na blockchainie, która pozwala na szybkie tworzenie i wykorzystywanie inteligentnych kontraktów.
 • Produkty DeFi i Staking: to rozwiązania, które szczególnie docenią gracze, dla których najważniejsze pozostaje wygenerowanie dochodów pasywnych.

Działanie kodów promocyjnych na Binance – co warto wiedzieć?

Pod wieloma względami jest to kluczowy element strategii przyciągania i utrzymywania klientów. Binance bardzo szybko zrozumiało, że gdy daje swojej społeczności coś ekstra, to skutecznie utrzymuje ich w obrębie platformy i sprawia, że nie myślą o rezygnacji z jej usług. 

Proces wykorzystania kodów promocyjnych w Binance można opisać następująco:

 1. Pozyskanie kodu: użytkownicy mogą otrzymać kody promocyjne poprzez udział w programach referencyjnych, lub w ramach specjalnych akcji promocyjnych.
 2. Aktywacja kodu: Po zalogowaniu na konto, wprowadza się go w odpowiednim polu, które znajdziemy w ustawieniach użytkownika. Aktywacja jest natychmiastowa – od razu po zatwierdzeniu można odebrać wszystkie należne bonusy.
 3. Korzyści z kodu: Po aktywacji użytkownik otrzymuje obniżone prowizje przy kolejnych transakcjach. Zniżki obejmują m.in. opłaty za handel na spot market lub futures, a także inne korzyści, zależne od warunków promocji. Sporo użytecznych informacji o kodach promocyjnych Binance (w tym te najnowsze, obowiązujące) znajdziesz na Kryptowaluty2.pl

Jak widzisz, cały proces jest nieskomplikowany i intuicyjny, co zachęca do korzystania z kodów promocyjnych. Binance regularnie aktualizuje swoje oferty, zachęcając użytkowników do aktywnego uczestnictwa w życiu platformy i korzystania z jej pełnego potencjału.

Pamiętaj, że najważniejsze informacje nie tylko o kodach, ale i o innych nowościach dostępnych na Binance, szybko znajdziesz w dobrych serwisach internetowych opisujących branżę krypto. Można tu wskazać na kryptowaluty2.pl. 

Artykuł sponsorowany

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

 • Johan 2023-11-30 08:48:02 46.113.*.*
  Już parę osób popełniło samobójsto dzięki tym bitkojnom
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0

www.autoczescionline24.pl