Witamy na EURO 2012, Polska to kraj miłych ludzi tylko źle wygląda... - to hasło, chyba opisuje dosadnie to, co artyści chcieli swoją instalacją przekazać.
- Wykorzystaliśmy między innymi stare monitory telewizyjne i graffiti, by w krzywym zwierciadle pokazać absurdalne zderzenie kolorowego biznesowo-reklamowego show z brudną i biedną rzeczywistością w jakiej wielu Polaków musi żyć - powiedział autor instalacji.










Komentarze (0)
Dodaj swój komentarz