Dziś jest: 26.02.2024
Imieniny: Aleksandra, Mirosława
Data dodania: 2021-09-21 12:45

Monika Smolik

Gmina Kolno. Tragiczny pożar domu jednorodzinnego, nie żyje 70-letni mężczyzna

Gmina Kolno. Tragiczny pożar domu jednorodzinnego, nie żyje 70-letni mężczyzna
W pożarze domu jednorodzinnego zginął 70-letni mężczyzna
Fot. KMP Olsztyn

We wtorek w nocy (21 września) w gminie Kolno doszło do pożaru domu jednorodzinnego. Na miejscu funkcjonariusze znaleźli ciało 70-letniego mężczyzny. Trwa wyjaśnianie przyczyn tragedii.

reklama

We wtorek w nocy policjanci z Biskupca otrzymali zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego na terenie gminy Kolno. Na miejsce pojechali policjanci oraz strażacy. Po akcji gaśniczej, gdy służby weszły do środka budynku, znaleziono zwęglone ciało mężczyzny, które znajdowało się w pobliżu pieca kaflowego.

Na miejsce skierowano grupę dochodzeniowo-śledczą, w skład której wchodził m.in. technik kryminalistyki oraz prokurator z Prokuratury Rejonowej w Biskupcu. Po wstępnych oględzinach zwłok okazało się, że należą one do 70-letniego mężczyzny, samotnie zamieszkującego dom.

Do zbadania przyczyn, źródła oraz okoliczności powstania ognia powołany zostanie również biegły z zakresu pożarnictwa. Ciało 70-latka decyzją prokuratora zostanie zabezpieczone do prosektorium do dalszych badań sekcyjnych. Śledczy wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Policjanci apelują o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas korzystania z urządzeń grzewczych. Zanim sezon zimowy rozpocznie się na dobre, należy zadbać o przegląd przewodu kominowego czy urządzenia za pomocą którego będzie ogrzewany budynek.

Galeria

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz


www.autoczescionline24.pl