Dlaczego warto wybrać stronę internetową z indywidualnym projektem?

Dlaczego warto wybrać stronę internetową z indywidualnym projektem?
Zdjęcie ilustracyjne
Fot. Materiał Partnera

Wiele stron internetowych powstaje w oparciu o gotowe szablony, które prezentują się sztampowo i utrudniają wyróżnienie się spośród innych witryn. Jeżeli samodzielne tworzenie stron internetowych jest dla Ciebie zbyt trudne, a chcesz wyróżnić się na tle konkurencji za sprawą ciekawej szaty graficznej, postaw na sprawdzoną agencję Cool Brand.

1. Dlaczego szablon strony internetowej to złe rozwiązanie?

2. Postaw na tworzenie stron internetowych w oparciu o indywidualny projekt

Projektowane stron internetowych w Warszawie można zlecić wielu wykonawcom, jednak niewielu z nich oferuje usługi na wysokim poziomie. Wielu z nich wykorzystuje w swojej pracy szablony, przez co strony www prezentują się niemalże tak samo, mimo że są tworzone dla firm działających w zupełnie innych branżach. Jeśli zamierzasz zamówić projekt strony internetowej, sprawdź, dlaczego warto postawić na indywidualną szatę graficzną.

Dlaczego szablon strony internetowej to złe rozwiązanie?

Większość firm oferujących projektowanie stron internetowych w Warszawie działa w oparciu o gotowe szablony. Takie rozwiązanie jest z ich punktu widzenia korzystne, gdyż wystarczy, że zmieni się logo i grafiki na witrynie, a strona będzie gotowa do przedstawienia klientowi. Gotowe szablony są jednak niekorzystne dla osób, które je wybiorą. Mało wyróżniające się witryny, przypominające do złudzenia strony innych firm nie tylko nie budzą zaufania wśród konsumentów. Szablony utrudniają pozycjonowanie strony, przez co witryna jest słabo widoczna w sieci, a użytkownicy rzadko na nią docierają.          

Postaw na tworzenie stron internetowych w oparciu o indywidualny projekt

Tworzenie stron w Warszawie w oparciu o indywidualny projekt graficzny jest przeznaczone dla klientów, którym zależy na wysokiej jakości produktach i usługach. Na https://coolbrand.pl/uslugi/strony-internetowe-warszawa/ zamówi się witrynę, która będzie opierała się o czysty, odpowiednio zoptymalizowany kod źródłowy. Dzięki temu strona osiąga wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania Google. Dodatkowo możliwe jest zamówienie projektu sklepu internetowego w oparciu o platformę Woocommerce, PrestaShop lub Magento, jeżeli takie jest życzenie klienta. Jednocześnie projekt może być wykonany indywidualnie bez korzystania z jakiegokolwiek szablonu, nawet gdy stopień jego skomplikowania będzie wysoki. Sklep będzie połączony z systemami księgowymi, magazynowymi oraz ERP, dzięki czemu strona będzie w pełni funkcjonalna i odpowie na potrzeby jej użytkowników oraz właścicieli.

Artykuł sponsorowany

Komentarze (4)

Dodaj swój komentarz

 • szefo_guy 2020-03-03 21:41:15 188.122.*.*
  szablony są dobre do prostych stron, które mają być wizytówką, bez większej ilości funkcji. bardziej pokazowe stronki, które mają też wywoływać efekt wow u odbiorców, klientów albo firm współpracujących to tylko te pisane na zamówienie; ja zlecilem do dotred.pl zeby zrobili w technologii gsap, wygląda bogato i profesjonalnie.. a szablony.. cóż. tanie rozwiazanie dla tanich specjalistów
  Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść
 • kamil122 2020-01-17 10:09:36 213.76.*.*
  ale pierdoły
  Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść
 • danielowski 2019-12-17 23:12:12 194.228.*.*
  no to niech robia i na wordpresie, wazne zeby w dzisiejszych czasach miec ta witryne i o nia dbac. my tez mamy na nazwie postawiona wizytowke w wordpresie, ale wszystko smiga jak nalezy
  Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść
 • gość 2019-12-13 21:21:33 88.156.*.*
  i tak i tak zrobią na wordpressie
  Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść