Chwile grozy na osiedlu Generałów w Olsztynie. Interweniowała straż pożarna

Chwile grozy na osiedlu Generałów w Olsztynie. Interweniowała straż pożarna
Strażacy użyli drabiny by dostać się na balkon znajdujący się na 2. piętrze budynku przy ulicy Kleeberga
Fot. Czytelnik Olsztyn.com.pl

Przed godziną 14 straż pożarna otrzymała wiadomość o wydobywającym dymie od strony balkonu w jednym z mieszkań przy ulicy Kleeberga na osiedlu Generałów w Olsztynie.

Na miejsce natychmiast udały się trzy zastępy straży wraz z podnośnikiem. Po przyjeździe, strażacy próbowali dostać się do mieszkania na drugim piętrze, z którego balkonu wydobywał się dym.

Sytuacja okazała się jednak niegroźna. Zadymienie pochodziło z doniczki ulokowanej na balkonie.

Komentarze (14)

Dodaj swój komentarz

 • o ja 2021-03-28 19:21:41 95.160.*.*
  hamburg i wszytko jasne:) kupa noli i nnych zbieraczy złomu, na osiedlu króluje dres, brzuch, łysina i tipsy, IQ podejrzewam nie przekracza 62, ogólnie nie polecam
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 5 13
 • Hrabia von Allenstein 2021-03-28 16:26:04 51.15.*.*
  K***A!! Mieszkam na tym osiedlu, to jest małe mieszkanie które wynajmuje paru NOLi, NKE, NOS, NBR, NBA, NMR i NPI. Te zwierzaki mieszkają tam w kilkanaście osób jak karaluchy bo pracuja na 3 zmiany na taśmie w michelinie (za 2 kola na lape z tego co sie chwalili na balkonie bo u nich tam w ich zatraconych tych krainach 2 koła to szpan taki że baby NKE czy NOL to gacie zdejmują od razu przed takim szejkiem z Michelina). Ludzie co tam sie dzieje to SODOMA!!! Piją bimber, piją dykte, wzrok tracą bo mają z meliny zanieszczony gorzał, palą tylko skręcane własnej roboty papierosy bez filtra, wszędzie słoiki się walają i puszki po najtańszych konserwach, część po terminie. PREZYDENCIE GRZYMOWICZ! WŁADZE MIASTA OLSZTYN! RATUJCIE NAS SZLACHETNYCH LUDZI "NO", rodowitych Olsztyniakow przed najazdami tej barbarzyńskiej hordy! Są gorsi niż najazdy mongołów na Krym w średniowieczu. TE ZWIERZAKI TRZEBA IZOLOWAC OD WSPÓŁCZESNEGO HOMO SAPIENS OLSZTYNENSIS - CZŁOWIEKA NADCZŁOWIEKA, NAJPIEKNIEJSZEGO I NAJWSPANIALSZEGO Z LUDZI ŻYJACYCH, NAJWYŻSZE DZIEŁO EWOLUCJI! A TE WYMIENIONE REJESTRACJE NIECH PAN BÓG CZY JAKA INNA SIŁA SPALI OGNIEM PIEKIELNYM !!!!!
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 11 17
 • kmk 2021-03-28 15:23:04 188.47.*.*
  "Zadymienie pochodziło z doniczki ulokowanej na balkonie". Zapewne rosła tam cebula dymka.
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 24 0
 • [Usunięty] 2021-03-28 15:10:03 194.99.*.*
  [Komentarz został usunięty przez administrację serwisu]
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 7 3