Zostań Darczyńcą, zrób paczkę

Każdy z nas może stać się Świętym Mikołajem. Jak to zrobić? Wystarczy przygotować paczkę i wybrać rodzinę, której zostanie ona przekazana.

Do 10 grudnia  na stronie internetowej www.szlachetnapaczka.pl, działa baza rodzin również z naszego regionu.  W tym czasie można wybrać z niej rodzinę, dla której chcemy zrobić prezent. Gotową paczkę w dniach 11-12 grudnia zawozimy do najbliższego magazynu akcji w Olsztynie.

Adres magazynu znajduje się w internetowej bazie przy opisie rodziny, a także w mailu do darczyńcy, który jest potwierdzeniem jego udziału w akcji i dokonanego wyboru rodziny. Później trzeba już tylko zaczekać na list od obdarowanej rodziny – ankietę zwrotną, którą wspólnie z rodziną wypełnią wolontariusze  po dostarczeniu PACZKI. Na końcu czekają nas wyjątkowe Święta – inne niż wszystkie dotychczasowe !

Do 11 grudnia na aukcji internetowej Allegro można licytować piłkę z podpisami siatkarzy ASZ Olsztyn oraz szalik klubowy, które zostały przekazane przez Klub na rzecz Akcji Szlachetna Paczka. Pieniądze, które uzyskamy z licytacji zostaną przeznaczone na Paczkę dla potrzebującej rodziny z województwa warmińsko-mazurskiego


Linki do aukcji:

-piłka z podpisami siatkarzy AZS UWM OLSZTYN- http://allegro.pl/show_item.php?item=840952364
-szalik kibica AZS UWM OLSZTYN -http://allegro.pl/show_item.php?item=840952425

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz